چهارشنبه، ۲۰ خرداد ۹۴ - ۰۸:۴۵

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

url

تا کنون برای شما پیش آمده است که بخواهد وضعیت آب و هوای شهری را از طریق نرم افزار اسمارت فون خود ببینید؟ بالاخره معنای اسمارت فون و هوشمندی باید خود را نشان دهد. در ادامه به معرفی ۱۰ اپلیکیشن برتر وضعیت آب و هوا خواهیم پرداخت.

Weather1

یک برنامه ساده پیش بینی وضعیت آب و هوا از OneLouder که وضعیت آب و هوای محلی یا دیگر کشورهای جهان را در اختیار شما میگذارد. بروز رسانی ساعتی، اعلان در مورد آب و هوای بد، نمایش اطلاعات مربوط به میزان بارش برف و باران و … از دیگر قابلیت های این برنامه هستند که میتوانند در تهیه یک برنامه زمانبندی مطابق با شرایط آب و هوایی به شما کمک کنند. ضمنا رابط کاربری برنامه قابل سفارشی سازی است.

1

Accuweather

برنامه ای که اطلاعات کاملی راجع به وضعیت آب و هوایی را در اختیار شما میگذارد از اطلاعات معمولی وضعیت آب و هوایی گرفته تا سرعت باد، میزان رطوبت، زمان طلوع و غروب خورشید و … که هر ۱۵ دقیقه یکبار به روز میشوند. این برنامه بیشتر به درد کسانی میخورد که قصد سفر و فعالیت های تفریحی همچون ماهیگیری و تفریحات فضای باز را دارند. کاربری برنامه در جدیدترین نسخه آن تا حد زیادی بهبود یافته است.

2

Eye in Sky Weather

برنامه ای با ظاهر بسیار زیبا که پیش بینی وضعیت آب و هوا در ۴۸ ساعت آینده و همچنین ۷ روز آینده را به شما نشان میدهد. این برنامه دارای ابزارک های (ویجت های) مختلفی برای صفحه آغازین دستگاه میباشد و همچنین رابط کاربری آن با انواع و اقسام آیکن ها قابل سفارشی سازی است.

3

Go Weather

برنامه ای که از طریق آغازگر (لانچر) GO گزارش دقیقی از وضعیت آب و هوایی در بیش از ۱۰۰ هزار نقطه از دنیا را در اختیار شما میگذارد. گزارش های آب و هوایی بسیار دقیق بوده و بر اساس تاریخ و ساعت میباشند. ضمنا امکان به اشتراک گذاری این گزارش ها با دیگران نیز وجود دارد.

4

InstaWeather

برنامه ای که به شما امکان به اشتراک گذاری اطلاعاتی همچون دما، فشار، سرعت و جهت باد، میزان بارش باران و … را در محدوده مکانی خودتان را با دیگر کاربران اینستاگرم میدهد. ضمنا شما از طریق این برنامه میتوانید پیش بینی وضعیت آب و هوا تا یک هفته آینده را نیز ببینید. برنامه ضمن امکان نمایش دمای هوا به واحدهای سانتیگراد و فارنهایت دارای بیش از ۷۰ پوسته مختلف میباشد که میتوانید هر کدام را که خواستید انتخاب نمایید.

5

The Weather Channel

یکی از معروفترین و قابل اطمینان ترین برنامه های پیش بینی وضعیت آب و هوا، این برنامه پیش بینی وضعیت آب و هوا را بر مبنای ساعتی، ۳۶ ساعتی یا ۱۰ روزه در اختیار شما میگذارد. بخشی هم به نام رادار در این برنامه قرار دارد که امکان پیگیری وضعیت طوفان ها و شرایط بد آب و هوایی را در روزهای گذشته یا آینده به کاربران میدهد. این بخش همچنین دارای فایل های ویدیویی و امکان پیش بینی وضعیت آب و هوایی در منطقه شماست.

6

Weather

این برنامه که تقریبا همنام برنامه شماره یک در این مجموعه است، برنامه ای ساده و قابل استفاده برای همه میباشد و امکان نمایش وضعیت آب و هوایی نقاط مختلف دنیا را بر مبنای ساعتی یا هفتگی داراست. همچنین امکان نمایش دمای هوا به واحدهای سانتیگراد و فارنهایت نیز در آن وجود دارد. انیمیشن های رابط کاربری برنامه تا حد زیادی آن را تبدیل به یک برنامه زنده و پویا کرده است.

7

WeatherBomb

برنامه ای از Enzure Digital که میتواند اطلاعاتی همچون دما، فشار، سرعت وزش باد، میزان ابرها، رطوبت، بارش باران و ارتفاع امواج دریا را برای ۷ روز آینده در اختیار شما قرار دهد. ضمنا این برنامه تقریبا تمام مناطق دنیا را پوشش میدهد.

8

WeatherBug

برنامه ای برای پیش بینی وضعیت آب و هوا و نمایش اعلانات مرتبط با آن در صفحه آغازین گوشی یا تبلت شما، این برنامه قابلیت نمایش اطلاعاتی همچون نقشه های هواشناسی، تصاویری از بیش از ۲۰۰ دوربین هواشناسی، تحلیل دیفرانسیلی شرایط نامساعد آب و هوایی و … را داراست. از قابلیت های برجسته این برنامه میتوان به پیش بینی لحظه ای وضعیت آب و هوا در بیش از ۲٫۶ میلیون نقطه از سراسر دنیا اشاره کرد.

9

Yahoo! Weather

یکی از بهترین برنامه های پیش بینی وضعیت آب و هوا برای اندروید، یکی از نکات قابل توجه در مورد این برنامه آن است که پیش بینی وضعیت آب و هوای هر نقطه ای از دنیا همراه با تصویری پشت زمینه از همان نقطه میباشد. اطلاعاتی که برنامه در اختیار کاربران خواهد گذاشت عبارتند از پیش بینی های ماهیانه، میزان فشار جوی، سرعت و جهت وزش باد و زمان طلوع و غروب خورشید در هر منطقه.

10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi