اپل 163

دوشنبه، ۱۸ خرداد ۹۴ - ۱۰:۳۳

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

apple news

اپل به همراه iOS 9 از اپلیکیشن خبرخوان جدید خود با نام News رونمایی کرد. این اپلیکیشن به نبرد مستقیم با اپلیکیشن‌هایی همچون فیلپ‌برد خواهد رفت و اپل به هوش مصنوعی آن بسیار امیدوار است.اپل از اپلیکیشن جدیدی به نام NEWS رونمایی کرد. این اپلیکیشن قرار است یک مخزن از اخبار مورد نظر کاربران باشد و براساس میل آن‌ها سفارشی شود. اپلیکیشن News با iOS 9 یکپارچه شده است و بصورت پیش‌فرض بر روی آن نصب خواهد شد تا به نبرد مستقیم با فلیپ‌برد برود.

 در News کاربر می‌تواند شاخه‌های مختلف و همچنین اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را انتخاب کند و اخبار و مطالب مورد نظر خود را دریافت کند. این مقالات از همه‌جا جمع‌آوری می‌شوند. اخبار در قالب Apple News نمایش داده می‌شوند. اپل باور دارد که اپلیکیشن خبر خوان آن بهترین تجربه را در این زمینه ارائه خواهد کرد. پیش از اپل گوگل سه مرتبه و با سه اپلیکیشن مختلف وارد این حوزه شد و هیچ‌وقت موفق نبود و حال باید دید اپل می‌تواند در مقابل اپلیکیشن‌های بسیار محبوب و قدرتمند همچون فلیپ‌برد رقابت کند یا خیر.

در News کاربر می‌تواند مقالات مورد نظر خود را بوک‌مارک کند تا بعد بتواند آن‌ها را در فرصت مناسب مطالعه کند. این اپلیکیشن به لیست خوراک (RSS) وب‌سایت‌ها نیز دسترسی دارد و از این بابت می‌تواند رقیبی برای اپلیکیشن‌هایی همچون Feedly نیز باشد.اپلیکیشن نیوز هوشمند است و می‌تواند براساس مطالبی که شما بیشتر مطالعه می‌کنید محتوای مورد علاقه‌ی شما را پیشنهاد دهد. اپل می‌گوید که اپلیکیشن نیوز بیش از یک میلیون موضوع را تحت نظر دارد و کاربران براساس میل خود می‌توانند از موضوعات مورد علاقه‌ی خود را دنبال کنند.نیوز همچنین می‌تواند فید اخبار مربوط به شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک را نیز در میان اخبار نمایش دهد درست شبیه به قابلیتی که فلیپ‌برد در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi