Follow Us

اپلیکیشن PHHHOTO برای ساخت تصاویر زیبای متحرک

معرفی PHHHOTO؛ اپلیکیشنی برای ساخت تصاویر زیبای متحرک

مدتی بود که طرفداران یکی از خوانندگان محبوب آمریکایی، پس از ورود به صفحه اینستاگرام او با تصاویر متحرک جالبی مواجه می شدند؛ سلفی هایی که چیزی مابین ویدئو و عکس های GIF بودند و موزیکی هم در پس زمینه آن پخش می شد.مشاهده این تصاویر باعث ایجاد یک سوال شد: با چه اپلیکیشنی می توان چنین عکس هایی را خلق کرد؟ با پیگیری های طرفداران، مشخص شد که ساخت این عکس های متحرک به کمک اپلیکیشنی به نام PHHHOTO صورت می گیرد و همین عامل موجب شد که نامش این روزها بر سر زبان ها بیافتد.

روند کار PHHHOTO بدین شکل است که اپلیکیشن، پشت سر هم و با سرعت شاتر پایین چندین عکس از سوژه مورد نظر خواهد گرفت. سپس آنها را به صورت سلسله وار ردیف می کند و از آن چیزی شبیه به تصاویر GIF می آفریند.قابلیت منحصر به فرد PHHHOTO، امکان افزودن افکت های مختلف به این تصویر متحرک است. در نسخه کنونی اپ چهار فیلتر Flash، Grid، Timer و Flip را می توان به تصاویر افزود و سپس آنها را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و فلیکر به اشتراک گذاشت.البته PHHHOTO شبکه اجتماعی مخصوص به خود را دارد که در آن می توانید با داشتن یک حساب کاربری، اقدام به اشتراک گذاری تصاویر خود کرده و همچنین دوستان و افراد دیگر را در آن دنبال نمایید.

PHHHOTO 2

برای افزایش بازدید عکس ها می توان از هشتگ ها بهره گرفت. در حال حاضر هشتگ WOW# به تصاویر ساخته شده با این اپ اختصاص داده شده و با افزودن آن به توضیحات عکس آپلودی می توانید از دیده شدن آن در سراسر دنیا مطمئن باشید.اما در مقدمه مطلب از افزودن موزیک به عکس های متحرک صحبت کردیم. پس از اینکه با PHHHOTO عکسی را خلق کردید، حالا می توانید آن را به اپلیکیشن Flipagram منتقل کرده و از طریق این اپ، موزیکی به عنوان پس زمینه آن در نظر بگیرید. حالا عکس متحرک شگفت انگیز شما آماده اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بزرگتر همچون اینستاگرام است.

پست پیشنهادی :   یزدی‌ها بیشترین بازی را از کافه بازار دانلود کرده‌اند

بیشتر بخوانبد

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “اپلیکیشن PHHHOTO برای ساخت تصاویر زیبای متحرک”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه