Follow Us

مشاهده آنلاین، رهن، اجاره و قیمت املاک در تهران

Untitled-1

سایت مشاور با استفاده از تکنیک پردازش داده عمده و به پشتوانه اطلاعات بیش از ۱۷۰ هزار ملک، امکان مشاهده آنلاین قیمت روزانه املاک در محله ها و مناطق تهران را فراهم کرد.به گزارش روابط عمومی سایت مشاور، قیمت خانه و آپارتمان یکی از مسائلی است که همه افراد به طور مستقیم و غیر مستقیم روزانه با آن در ارتباط هستند. لذا سایت مشاور دات کام، در راستای تسهیل امور برای خریداران واجاره کنندگان این عرصه، امکان مطلع شدن از قیمتهای میانگین روزانه همه مناطق و محله های تهران را فراهم آورده است.
امیر کاشانی، مدیر سایت مشاور، در زمینه اهمیت این امکان در ایجاد سهولت برای مشتریان در بازار املاک کشور به توضیح نحوه محاسبه قیمتهای هر محله و ضرورت های راه اندازی آن پرداخت و تشریح کرد: سایت مشاور با گذشت پنج از سال شروع فعالیت خود، یکی از پایگاه های اصلی خرید و فروش ملک در سطح کشور تبدیل شده و با دارا بودن اطلاعات بیش از صد و هفتاد هزار ملک، در راستای آسان تر کردن خرید و فروش فعالیت می کند.وی افزود: در دست داشتن این اطلاعات عمده به ما کمک کرد تا با استفاده از تکنیک های پردازش داده عمده (Big Data) اطلااعات با تفکیک هر محله را با دقت مناسب محاسبه و ارایه کنیم. داشتن این اطلاعات به خریداران کمک می کند تا با راحتی و قطعیت بیشتری تصمیم بگیرند.

پست پیشنهادی :   نحوه ثبت‌نام برای پرونده الکترونیک سلامت

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشاهده آنلاین، رهن، اجاره و قیمت املاک در تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه