جمعه، ۲۵ اردیبهشت ۹۴ - ۱۱:۵۵

ces-gary-shapiro-odonnell

رویداد CES نشان می‌دهد که چقدر حال دنیای فناوری خوب بوده و میزان شرکت کنندگان حاضر در این رویداد نیز نشان می‌دهد که در حال حاضر تا چه اندازه پیگیری جدیدترین دستاوردهای دنیای فناوری برای مردم مهم است. به تازگی اطلاعاتی از میزان افراد شرکت کننده در CES 2015 منتشر شده است.طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، ۱۷۶,۶۷۶ نفر از CES 2015 دیدن کرده‌اند که رکورد جدیدی برای این رویداد محسوب می‌شود. از سال ۲۰۰۹ که حدود ۱۱۰,۰۰۰ هزار نفر در این رویداد شرکت کردند، حوزه فناوری شاهد رشد چشمگیری بوده است.

طبق اطلاعات ارائه شده ۴۸,۸۳۳ نفر از بازدیدگنندگان CES 2015 از خارج از ایالات متحده آمریکا آمده بودند. بیش از ۳,۶۰۰ غرفه‌دار در این رویداد حضور داشتند همچنین ۶,۹۵۲ تحلیل‌گر رسانه‌های فعال در حوزه فناوری نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. علاوه بر این هشتگ CES 2015 نیز بیش از ۷۰۳,۶۰۲ بار مورد اشاره قرار گرفته است.

گَری شاپیرو- مدیر عامل موسسه محصولات مصرفی الکترونیکی موسوم به CEA در این رابطه می‌گوید:

ما از این رکورد بازدید جدیدی که برای CES ثبت شده واقعا هیجان‌زده هستیم. رویداد CES ما بهترین در نوع خود را ارائه می‌دهد. تجربه‌ای که نمی‌توان آن را از دست داد و همین امر باعث می‌شود تا افراد زیادی از سراسر دنیا در آن حضور یابند و از نزدیک شاهد فناوری‌های مختلف از صنایع متفاوت و نحوه تاثیرگذاری آن‌ها بر هم باشند. رویداد CES بهترین مکان برای تجربه کار با محصولات، خدماتی است که طی ماه‌ها و سال‌های آینده قرار است بازار را هیجان‌زده کنند. بطور متوسط هر شرکت کننده در رویداد CES دارای ۳۳ ملاقات کاری و تجاری است.

در سال ۲۰۱۴ نیز حدود ۱۶۰,۰۰۰ نفر از CES بازدید کرده بودند و حالا پیش‌‌بینی می‌شود که برای سال ۲۰۱۶ جمعیت بیشتری نیز نسبت به سال ۲۰۱۵ به لاس‌وگاس محل برگزاری این رویداد بروند و این در حالی است که خطوط تاکسی و منوریل در این ایام واقعا شلوغ می‌شود. البته به گفته تحلیل‌گران شهر وگاس واقعا بزرگتر از قبل شده و البته خدماتی نظیر HotelTonight، Lyft و Uber نیز مقداری از بار این شلوغی خواهند کاست.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi