سه شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۴ - ۰۵:۵۹
Classmates-Marathi-Movie
این روزها انواع شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در این فضا اگر قصد دارید به‌عنوان یک دانشجو از خدمات این فضاها به‌صورت تخصصی استفاده کنید، Classmates را به شما پیشنهاد می‌کنیم.این فضا یکی از قدیمی‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود که «رندی کونترادز» در سال ۱۹۹۵ میلادی آن را در قالب یک سرویس شبکه‌ای مشترک راه‌اندازی کرده بود.

این شبکه اجتماعی به‌گونه‌ای ساخته شده است که تمامی اعضا به‌راحتی می‌توانند دوستان مهدکودک، دبستان، متوسطه، دبیرستان و دانشگاه را در آن پیدا کنند و البته افرادی که در ارتش آمریکا مشغول به کار بوده‌اند در این شبکه اجتماعی سرویس ویژه‌ای در اختیار می‌گیرند تا با تمام دوستان خود در ارتباط باشند.‌مارک گولداستون‌، مدیر Classmates در سال ۲۰۱۰ میلادی این فضا را به‌عنوان یک شبکه اجتماعی تخصصی برای زنده‌ کردن خاطرات گذشته معرفی و توضیح داد که هدف از فعالیت Classmates زنده کردن نوستالژی‌ها و ارتقای دوستی‌های قدیمی است و تمام محتوا با همین مضمون منتشر می‌شود. این شبکه اجتماعی برای رسیدن به هدف یاد‌شده پیشنهادهایی را هم برای هر یک کاربران خود در کشورهای مختلف ارایه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به دفتر مشق‌های قدیمی، موسیقی‌های خاطره‌انگیز، آلبوم‌های عکس و … اشاره کرد.
در شبکه اجتماعی Classmates.com همه اعضا موظف هستند نام واقعی خود را وارد کنند تا امکان جست‌وجو و شناسایی آنها توسط دیگر اعضا وجود داشته باشد. این شبکه اجتماعی براساس امتیازبندی Alexa به‌عنوان ۳۲۸۴ سایت اینترنتی پربازدید در جهان محسوب می‌شود و برای آنکه نام واقعی فرد در آن تایید شود، سیستم امنیتی سایت از ۲ پست الکترونیکی که به آن معرفی می‌کنید استعلام می‌گیرد. پس از این اتفاق زمانی که اطلاعات شخصی شما تایید شد، هیچ‌کس به آنها دسترسی نخواهد داشت مگر آنکه شما شخص مقابل را به‌عنوان دوست خود تایید کنید.
این شبکه اجتماعی تمامی خدمات خود را به‌صورت رایگان در اختیار مشترکان Basic خود قرار می‌دهد.مشترک Basic شخصی است که می‌تواند برای خود پروفایل شخصی داشته باشد، از جست‌وجوگر برای پیدا کردن دیگر کاربران استفاده کند و تمامی ابزارهای موجود برای انتشار مطالب را به‌کار گیرد. اما باید توجه داشت که این کاربر نمی‌تواند از داخل Classmates برای دوستان خود ایمیل ارسال کند یا پروفایل دیگران را ببیند. با این توضیحات، زمانی که ۲ شخص به‌عنوان دوستان نزدیک، همدیگر را می‌پذیرند محدودیت‌ها تا اندازه‌ای برداشته می‌شود.
اگر قرار باشد تمام خدمات این شبکه اجتماعی را به‌صورت گسترده در اختیار بگیرید، با پرداخت هزینه اندک می‌توانید نوع اشتراک خود را به Gold تغییر دهید. این اعضا می‌توانند پروفایل، تصاویر، بیوگرافی، اطلاعات، علایق و هرآنچه دیگر کاربران منتشر می‌کنند در اختیار داشته باشند، پست‌های الکترونیکی ارسال‌شده از سوی عموم کاربران را دریافت کنند، به همه کاربران ایمیل بفرستند و به‌عبارت دیگر تمامی خدمات Classmates را در اختیار بگیرید.شبکه اجتماعی Classmates در مجموع ۵۰ میلیون مشترک فعال دارد و اگر شما در یک مقطع تحصیلی در حال آموزش هستید یا تمایل دارید همکلاسی‌های قدیمی خود را پیدا کنید، این مجموعه بهترین گزینه محسوب می‌شود.

سایت شبکه اجتماعی Classmates 

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi