سه شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۴ - ۰۵:۰۰

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

phones

برای حل این مشکل می‌توان با تطبیق مطالعه با روش‌های جدیدتر و استفاده از تکنولوژی، کتابخوانی را گسترش داده و نیز متحول کنیم. از این‌رو برنامه‌های بسیاری برای خواندن کتاب‌های مختلف در بازار موجودند که هر یک ویژگی‌های مخصوص به خود دارند. برنامه‌هایی برای خرید کتاب، مطالعه انواع کتاب و حتی افزایش سرعت روخوانی. برنامه‌ای دیگر از این گروه در حال پیشرفت و عرضه به بازار است که با اندکی تفاوت از نمونه‌های نام‌برده‌شده عمل می‌کند.

برنامه squirl طراحی شده تا کتاب هایی جدید را به شیوه‌ای تازه به شما معرفی کند. این اپلیکیشن به روشی به شما کتاب معرفی می‌کند که مطمئنا پیش‌تر آن را تجربه نکرده‌اید. پیشنهاد کتاب متناسب با محلی که در آن قرار دارید، شیوه‌ای است که این برنامه به کاربران خود کتاب‌هایی از نویسندگان مختلف معرفی می‌کند. برای استفاده از برنامه تنها کافی است اپلیکیشن را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و بقیه کارها را به squirl واگذار کنید و به کارهای روزمره‌تان بپردازید.

طی روز از هر محلی که عبور می‌کنید، اپلیکیشن آن را تشخیص داده و اگر نام آن مکان در کتابی آمده باشد، نام کتاب مربوطه به‌صورت یک نوتیفیکیشن در صفحه گوشی شما ظاهر می‌شود و نام کتاب‌هایی را که متعلق به نویسندگان جدید هستند به‌صورت هایلایت نشان می‌دهد و به این ترتیب باعث شناخته شدن این نویسندگان شده و به تبلیغ آثار آنان می‌پردازد. با این روش، شما هم کتاب‌های نویسندگان بزرگ را می‌خوانید و هم کتاب نویسندگانی که ممکن است تا به حال نامی از آنها نشنیده باشید. در صورت تمایل به داشتن یا خواندن کتاب پیشنهادشده، باید آن را از طریق اپلیکیشن خریداری کنید. علاوه بر خرید و خواندن کتاب می‌توانید به گفت‌وگوهای خوانندگان دیگر راجع به کتابی خاص دسترسی داشته باشید و توضیحات نویسنده راجع به آن کتاب را بخوانید. Squirl به شما اختیار می‌دهد

موضوعات مورد دلخواه خود از جمله کتاب، مکان‌های مختلف، یک نویسنده و حتی اشخاصی را دنبال کنید. این برنامه که برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS طراحی شده است، هنوز در حال پیشرفت و تکامل است و علاقه‌مندان به دریافت این اپلیکیشن می‌توانند با پیگیری سایت خود اپلیکیشن؛ www.squirl.co از زمان ورود برنامه به بازار و دریافت آن باخبر شوند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. Squirl همانند پلی است میان کتاب‌ها و دنیای واقعی. انتخاب کتاب بعدی‌تان را به Squirl بسپارید و در ماجراجویی آن شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi