Follow Us

کدام اپلیکیشن‌ اینترنت زیادی مصرف می کند؟

apps-messagings1
امروزه اپلیکیشن‌های ارتباطاتی، برقراری ارتباط را برای شما در هر جای دنیا که باشید آسان کرده‌اند.شما با اپلیکیشن‌های ارتباطاتی به سادگی با داشتن اینترنت وای‌فای خانگی و یا اینترنت تلفن‌های هوشمند و همچنین دستگاه‌های هوشمند خود بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان می‌توانید با دوستان و خانواده خود در کشورهای مختلف مکالمه داشته باشید.
 هر کدام از این اپلیکیشن‌های ارتباطاتی در هنگامی که شما از ‌آ‌ن‌ها برای مکالمه رایگان استفاده می‌کنید اینترنت شما را مصرف می‌کنند.برای جلوگیری از مصرف زیاد اینترنت‌های خانگی و همچنین اینترنت موبایل باید همیشه از اپلیکیشن‌هایی استفاده کنیم که مصرف دیتای کمتری دارند البته نکته مهم که نباید از آن غافل شویم امنیت اپلیکیشن است.
 وب‌سایت “Androidauthority” در یک آزمایش، ۱۰ اپلیکیشن‌ ارتباطاتی را از نظر مصرف دیتا در هنگام برقراری تماس رایگان مقایسه کرده است.اسکایپ، وایبر، واتس‌اپ، هنگ‌اوت، تانگو، فیس‌بوک مسنجر و لاین از جمله اپلیکیشن‌های معروف ارتباطاتی در این آزمایش بودند.نتایج این آزمایش نشان داده است که اپلیکیشن‌های محبوب مصرف بالاتری دارند و از پنهای باند بالاتری بهره می‌برند و مصرف دیتای بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر دارند.
wcvbnn
 همان‌طور که در نمودار بالا می‌بینید، اسکایپ بیشترین مصرف را دارد و بعد از آن هم اپلیکیشن‌های محبوبی چون:واتس‌اپ،هنگ‌اوت، تانگو، و وایبر به ترتیب بیشترین مصرف دیتا را دارند.در حالی‌که اپلیکیشن‌های فیس‌بوک مسنجر، نیم‌باز و لاین جز اپلیکیشن‌های کم مصرف هستند. ترتیب مصرف دیتا در اپلیکیشن‌های ارتباطاتی را می‌توانید در نمودار زیر ببینید.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کدام اپلیکیشن‌ اینترنت زیادی مصرف می کند؟”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه