Follow Us

ایالات متحده ۲.۱ میلیون کاربر اینترنت دایال آپ دارد

aol-headquarters-2-970x0

AOL گزارش می دهد که همچنان بیش از ۲.۱ میلیون نفر از ساکنان ایالات متحده، از اینترنت دایال آپ این کمپانی بهره می گیرند.این آمار از گزارش مالی این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ استخراج گشته و نکته جالب اینکه این افراد، ماهانه برای دریافت یک سرویس ۵۶ کیلوبیت بر ثانیه، هزینه ای ۲۰ دلاری را پرداخت می کنند

بر اساس آمار مربوط به HTTP Archive، لود کردن یک وب سایت که دارای محتوایی ۲.۱ مگابایتی در صفحه اصلی خود باشد، با سرعت ۵۶ کیلوبیت بر ثانیه بیش از ۵ دقیقه طول خواهد کشید.لازم به ذکر است که آمار مربوط به تعداد کاربران دایال آپ در ایالات متحده با سرعت اندکی رو به کاهش است. برای مثال در گزارش مالی AOL برای سه ماه اول سال مالی ۲۰۱۴، می شد رقم ۲.۴ میلیون کاربر را مشاهده نمود که در سه ماهه پایانی سال گذشته این مقدار به ۲.۲ میلیون نفر رسیده بود.

در سال ۲۰۰۸ پروژه Pew Internet به این نتیجه رسیده بود که ۶۲ درصد از کاربران آمریکایی که از اینترنت دایال آپ بهره می جویند، علاقه ای به تغییر شرایط دسترسی خود به شبکه جهانی ندارند. ۳۵ درصد نیز اعلام کرده بودند که در صورت پایین تر آمدن قیمت اینترنت پر سرعت در این کشور، نوع سرویس خود را تغییر خواهند داد. این در حالیست که صرفا ۱۴ درصد از کاربران دایال آپ گفته بودند که اینترنت پرسرعت در مناطقی که زندگی می کنند وجود ندارد.

شاید با مطالعه این مقاله برایتان جالب باشد که بدانید در ایران چه تعداد کاربر اینترنت دایال آپ وجود دارند؛ متاسفانه تعداد کاربران با توجه به آمار ارائه شده از سامانه مدیریت ضریب نفوذ اینترنت کشور، صرفا تا سه ماه اول سال ۱۳۹۳ را پوشش می دهد و بروز رسانی شده است. در این سامانه مشاهده می گردد که تا تاریخ مذکور، به طور کلی ۴۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود داشته که از این تعداد، ۲۳.۵ میلیون نفر دارای اشتراک اینترنت بوده اند. در این میان ۶.۹۳۴.۷۶۰ نفر کاربر اینترنت دایال آپ بوده اند که از این تعداد، ۳.۴۶۷۳۸۰ نفر همچنان اشتراک های اینترنت کم سرعت دایال آپ را به شکل منظم خریداری می نمایند.

پست پیشنهادی :   پایا، شتاب و شاپرک در اختیار سایت‌های قمار

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ایالات متحده ۲.۱ میلیون کاربر اینترنت دایال آپ دارد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه