شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۹۴ - ۰۸:۵۱

How-to-transfer-contacts-and-calendars-from-an-Android-phone-to-an-iPhone

انتقال دستی مخاطبین برنامه مخاطبین اندروید به شما این اجازه را می‌دهد که به صورت دستی مخاطبین را از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر به اشتراک بگذارید برای این منظور کافی است برنامه مخاطبین را در گوشی مجهز به سیستم‌عامل اندروید خود باز کنید و یک مخاطب را انتخاب کرده و سپس از صفحه Contact Info گزینه‌ای به نام Share Contact را انتخاب کنید؛ شما سپس می‌توانید مخاطب را با استفاده از پست الکترونیکی یا با استفاده از یکی از برنامه‌های پیام‌رسان به اشتراک بگذارید.

متأسفانه شما در این روش فقط یک مخاطب را می‌توانید به اشتراک بگذارید و در صورتی که تعداد مخاطبین شما به صد یا حتی هزارتا برسد مدت زمان زیادی طول می‌کشد و عملاً این روش کارایی ندارد. از طرفی تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی هر کدام برنامه‌هایی برای انتقال مخاطبین و فایل‌های ضروری از آیفون به گوشی‌های اندرویدی  طراحی کرده‌اند. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به HTC’s Transfer, Samsung’s Smart Switch و Sony’s Xperia Transfer اشاره کرد، اما ما در ادامه قصد داریم بدون نیاز به نصب هیچ برنامه خاصی، به شما آموزش دهیم که چگونه مخاطبان و رویدادهای تقویم خود را از اندروید به آیفون منتقل کنید.

عملیات بر روی دستگاه اندرویدی

ابتدای امر نیاز دارید تا یک فایل پشتیبان از اطلاعات حیاتی و مخاطبین دستگاه اندرویدی بعد از متصل کردن آن به اینترنت تهیه کنید. بدین منظور بعد از طی کردن مسیر Settings → Accounts و وارد کردن مشخصات اکانت گوگل، تمامی مواردی که می‌خواهید از آن‌ها پشتیبان تهیه شود را علامت گزاری کنید و سپس گزینه syncing را کلیک نمایید. لازم به ذکر است که در این مرحله از دیگر اکانت های سرویس‌دهندگان صندوق پستی نیز می‌توان به جای گوگل اکانت استفاده کرد.

انتقال اطلاعات به آیفون

حال فقط نیاز است اطلاعات فایل پشتیبانی که از گوشی اندرویدی خود تهیه کردید را به آیفون وارد نمایید. بدین منظور به منوی اصلی تنظیمات گوشی آیفون رفته و قسمت Mail, Contacts, Calendars را بیابید و وارد آن شوید، سپس گزینه Add Account را انتخاب کنید تا صفحه‌ای جهت اضافه کردن اکانتی که با آن در گوشی قدیمی پشتیبان تهیه کردید را مشاهده نمایید. در قسمت پایانی نیز تنها کافیست مشخصات اکانت خود را وارد کرده و موارد که می‌خواهید به آیفون وارد شود را شخصی‌سازی کنید.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi