پنجشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۴ - ۰۰:۰۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

Satya-Nadella-2

کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت موسوم به Build 2015 در جریان است. ساتیا نادلا با نمایش آفیس ۲۰۱۶ در ویندوز ۱۰ اطلاعات مختصری درباره آن ارائه و شور و هیجان خاصی را در سالن به پا کرد.

بدون شک آفیس ۲۰۱۶ یکی از نرم‌افزارهایی است که بسیاری از علاقه‌مندان شرکت مایکروسافت و حتی سایر پلت‌فرم‌ها در انتظار عرضه آن هستند. ساتیا نادلا در جریان رویداد امروز با لاگین کردن در نرم‌افزار اکسل ۲۰۱۶ اعلام کرد که ما قصد داریم تا از یک پلت‌فرم فراتر رویم و گراف‌های غنی‌تری از اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهیم.

او بلافاصله نسخه‌ای از آفیس ۲۰۱۶ را بر روی آیپد نمایش داد، بنابراین خیال همه راحت شد که مایکروسافت قصد دارد تا همچنان به پشتیبانی از آفیس در محصولات ساخت اپل ادامه دهد.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت به شدت در تلاش است تا نقش افزونه‌ها را در آفیس پر رنگ‌تر از قبل کند. افزونه‌های آفیس بر روی پلت‌فرم وب، ویندوز و iOS قابل نصب هستند. مایکروسافت نسخه‌ای از اوت‌لوک را در این رویداد به نمایش گذاشت که افزونه لینکداین بر روی آن نصب شده است. آفیس از سال‌ها قبل قابلیت نصب افزونه‌ها را داشته است اما به نظر می‌رسد حالا مایکروسافت افزونه‌ها را یکپارچه کرده تا در پلتفرم‌های مختلف قابل اجرا باشند.

آفیس بدون شک یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای تاریخ رایانه است و نادلا نیز با اعلام این که در حال حاضر ۱٫۵ میلیارد نفر در سراسر دنیا از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند مهر تأییدی بر این امر می‌زند. باید ببینیم عملکرد آفیس ۲۰۱۶ در ویندوز ۱۰ چگونه خواهد بود؟ نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi