گزارش عملکرد مالی HTC در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ اعلام شد : درآمد ۱٫۳۶ میلیارد دلار

htc-one-m9-balls

کل درآمد اچ تی سی در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ برابر با ۴۱٫۵ میلیارد دلار تایوان (معادل ۱٫۳۶ میلیارد دلار آمریکا) اعلام گردید که اندکی پایین تر از رقم ۴۷٫۹ میلیارد دلار تایوان (۱٫۵ میلیارد دلار آمریکا) است که این شرکت توانست در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۴ کسب نماید.سود خالص این شرکت در بازه زمانی یاد شده برابر با ۰٫۳۶ میلیارد دلار تایوان (معادل ۱۱ میلیون دلار آمریکا) برآورد شده که این نیز نسبت به رقم ۱۵٫۸۹ میلیون دلار اعلام گردیده در سه ماهه قبلش کمتر است.

با این همه زمانی که این آمار و ارقام را با مدت مشابه سال قبل مقایسه می کنیم (درآمد ۱٫۰۸ میلیارد دلاری و زیان خالص ۶۶ میلیون دلاری) در خواهیم یافت که اوضاع برای اچ تی سی چندان هم بد نبوده و ظاهرا خوب توانسته که شرایطش را بهبود ببخشد.

حالا این شرکت تایوانی تلاش دارد تا با عرضه تلفن های هوشمند جدیدی نظیر One M9 در ایالات متحده آمریکا و One M9+ و One E9+ در بازارهای آسیایی کمی به اوضاع مالی نامناسبش سر و سامان بدهد و پیش بینی شده که کمپانی مورد بحث در سه ماهه آتی درآمدی مابین ۱٫۵ الی ۱٫۶۷ میلیارد دلار داشته باشد.

منبع

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “گزارش عملکرد مالی HTC در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ اعلام شد : درآمد ۱٫۳۶ میلیارد دلار”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 309,176
  • 5,988