شنبه، ۰۵ اردیبهشت ۹۴ - ۰۹:۲۳

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

a2f2159ed362007e7e2111476935a187_XL

شاید شما هم تا به حال به این مشکل بر خورده‌اید که می‌خواستید در رویدادهای مختلف برای گروه خاصی از لیست دفترچه تلفن گوشیتان پیامک اطلاع رسانی یا تبریک ارسال کنید، ولی معمولا نرم افزار ارسال پیامک پیش فرض گوشی‌های اندرویدی این امکان رو ندارند و یا استفاده از آن برای همه آسان نیست.

سرعت ارسال بسیار بالا

اپلیکیشن نومه که توسط گروه نرم‌افزاری ماندگار تولید شده است به شما این امکان را می‌دهد که لیست دفترجه تلفن خود را گروه‌بندی کنید و با سرعت ۱۰۰۰ پیامک در ثانیه برای آنها به راحتی پیامک ارسال کنید.

خط اختصاصی ۱۰ رقمی برای هر کاربر

ir.mandegarsoft.smartsms

نومه برای هر کاربر یک خط پیامکی ۱۰ رقمی اختصاصی رایگان تخصیص می‌دهد. خط ۱۰ رقمی در حال حاضر از ۹۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد ولی نومه این خط را رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

صرفه جویی در هزینه‌ها

هزینه ارسال در نومه ۱۰ تومان برای هر پیامک است که از هزینه پیامک همراه اول، ایرانسل، رایتل، و … کلیه‌ی اپراتورهای موبایل کمتر است. یعنی علاوه بر اینکه از لحاظ سرعت و کارایی بسیار مناسب بوده بلکه از لحاظ قیمت نیز به صرفه است.

نومه یک سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه قدرتمند

یکی دیگر از امکانات دیگر  نومه امکان ارسال پیامک انبوه بر اساس تفکیک جنسیت، رده سنی ، کد پستی ، بانک منطقه ای فراهم می‌‌کند.
در ضمن نومه بانک غنی از پیامک‌ها با دسته بندی موضوعی را دارا است.

جذب نمایندگی فعال

یک امکان ویژه که گروه نرم افزاری ماندگار برای نومه درنظر گرفته است، جذب نمایندگی فعال با شرایط ویژه است. گروه نرم افزاری ماندگار برای مدت محدود به ازای هر ۲۰۰ هزار پیامک خریداری شده ۵۰ خط ۱۱ رقمی رایگان به نمایندگان هدیه می‌دهد.

Nume.ir

​​

پایان رپورتاژ آگهی /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi