چهارشنبه، ۰۲ اردیبهشت ۹۴ - ۰۲:۰۱

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

فولوکس واگن C Coupé GTE که یک خودروی پلاگ این هیبریدیست و توسط چینی ها توسعه داده شده، یکی از ستاره های نمایشگاه خودروی شانگهای امسال است.رنگ بیرونی خودرو طلایی بوده و این خودرو دارای یک باتری ۱۴٫۱ کیلووات ساعتی است .در اینجا توضیحات فولوکس واگن در مورد این خودرو را می بینید :

“معرفی C کوپه GTE، یک رویکرد طراحی جدید را در آینده طراحی خودروهای فولوکس واگن نشان می دهد. زوایای خودرو از جهات گوناگون جذاب و چشمگیر است. یک خودروی کوپه سدان با طراحی خطوط ظریف و خطوط افقی جالب توجه که تاکید بر عریض بودن خودرو دارد.

C کوپه GTE یکی از پیشرفته ترین خودروهای پلاگ این هیبریدی در سراسر جهان است. این خودرو دارای یک موتور بنزینی توربو شارژر چهار سیلندی با گیربکس اتوماتیک هشت سرعته است.  همچنین این خودرو از یک موتور الکتریکی در ماژول گیربکس به همراه یک باتری لیتیوم یون تشکیل شده است. موتور بنزینی TSI دارای قدرت خروجی ۱۵۵ کیلووات و موتور الکتریکی دارای قدرت خروجی ۹۱ کیلووات هستند.درایو هیبرید قدرت موتور را تا ۱۸۰ کیلووات توسعه می دهد که دارای سیستم گشتاور قابل توجه ۵۰۰ نانومتریست. باتری به صورت یکپارچه در عقب تعبیه شده است. خودرو می تواند تنها با موتور الکتریکی با جداکثر سرعت ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند که در این حالت دوست دار محیط زیست بوده و تولید گازهای گلخانه ای در آن به صفر می رسد.

مصرف سوخت ترکیبی در این خودرو، ۳٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت است. که در این حالت تنها ۵۵ گرم در هر کیلومتر گاز گلخانه ای CO2 تولید می کند.

با وجود بهره وری عالی از مصرف سوخت، سی کوپه فولوکس واگن یک خودروی قدرتمند است. به طوری که شتاب این خودرو از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر تنها در زمان ۸٫۶ ثانیه می رسد و حداکثر سرعت آن هم به ۲۳۲ کیلومتر بر ساعت می رسد.”

در زیر مجموعه تصاویری از این خودروی جذاب را در نمایشگاه شانگهای مشاهده می کنید :

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi