شنبه، ۲۹ فروردین ۹۴ - ۱۱:۲۵

built-photo-710x340

اگر به خاطر داشته باشید، گوگل در اسفند ماه گذشته از پروژه Android for Work رونمایی کرد؛ اپلیکیشنی که برای استفاده آسان از یک گجت در خانه و محل کار طراحی شده است.در همان زمان اعلام شد که گوگل در این پروژه تنها نیست و با کمپانی های دیگری در راه اندازی Android for Work همکاری می کند. پس از گذشت حدودا دو ماه، بالاخره Android for Work در پلی استور منتشر شد و در اختیار کاربران اندروید قرار گرفت.

Android for Work کاربر را قادر می سازد تا دو نسخه از یک اپلیکیشن را، بدون تداخل اطلاعات و به صورت کاملا مجزا روی یک گجت اجرا کند. این قابلیت باعث شده تا کاربران بتوانند بدون نگرانی بابت اختلاط اطلاعات کاری با موارد شخصی، آنها را روی یک دستگاه به همراه داشته باشند.

اطلاعات کاری در این اپ نیز توسط سیستم امنیتی SELinux. محافظت می شوند. از جمله قابلیت های دیگر Android for Work می توان به مدیریت مخاطبین کاری، رویدادهای کاری تقویم و مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای محیط کار اشاره نمود

در حال حاضر گوگل با کمپانی هایی همچون سیسکو، بلک‌بری، موتورولا، سامسونگ، باکس و بسیاری دیگر برای گسترش ابزارهای کاری خود متحد شده است. اما اگر شما صاحب شرکتی هستید، باید تمامی مراحل ثبت نام را پیش از استفاده از Android for Work برای شرکتتان طی کنید.

با وجود تلاش رقبایی همچون سامسونگ، بلک‌بری و مایکروسافت برای یافتن جایگاه بهتر در پلتفرم اندروید، به نظر می رسد که گوگل به مرور زمان سرویس جدید خود را به روز رسانی خواهد کرد. Android for Work هم اکنون با حجم ۱۶ مگابایت برای گجت های اندرویدی قابل دانلود است.

منبع

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi