Follow Us

شبکه‌ اجتماعی مجازی “فرندفید” به کار خود پایان داد.

150410153040_friendfeed_640x360_non_nocredit

سایت “فرند فید” (Friendfeed) پس از سالها فعالیت به کار خود پایان داد. این سایت یکی از شبکه های اجتماعی مجاز بود که توسط فیسبوک خریداری شده بود. سایت به کاربران اجازه می‌داد که همه حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی و یا خوراک سایت‌ها را به یک حساب در فرندفید متصل کنند و به این ترتیب حساب فرندفید محتوای جدید این حساب‌ها (فیسبوک، توییتر، یوتیوب، فید وبلاگ‌ها و…) را به طور خودکار همرسانی می‌کرد. علاوه بر این کاربران می‌توانستند درباره محتوای همرسانی‌شده بحث کنند و کامنت بدهند.

گردانندگان فرندفید در مطلبی که در وبلاگ خود نوشته‌اند، می‌گویند پس از واگذاری این شبکه اجتماعی به فیسبوک در سال ۲۰۰۹ شمار کاربران فعال سایت به طور مدام کاهش پیدا کرده است.آنها خطاب به کاربران سایت گفته‌‎اند: “ما به چیزی که سال‌ها پیش ساختیم افتخار می‌کنیم و می‌دانیم که این کار بدون حمایت شما ممکن نبود.”

سایت فرندفید در مقطعی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در داخل کشور بود و کاربران زیادی برای بحث درباره مسائل مختلف از آن استفاده می‌کردند. با وجود اعلام رسمی بسته شدن فرندفید هنوز برخی از کاربران به آن دسترسی دارند.

منبع

پست پیشنهادی :   ایران در رتبه پنجم رشد کاربران اینترنت قرار گرفت

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شبکه‌ اجتماعی مجازی “فرندفید” به کار خود پایان داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه