سه شنبه، ۲۶ اسفند ۹۳ - ۰۶:۰۰

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

طبق برآورد شرکت امنیتی کسپرسکی، به طور میانگین از میان بیست نفر، یک نفر موبایل خود را به دلیل حواس پرتی یا سرقت گم می کند. گفته شده که این رقم در برخی کشورها به یک در میان شش نفر هم می رسد.برای پیشگیری از چنین مشکلی، کسپرسکی یک اپلیکیشن رایگان برای صاحبان گجت های اندرویدی عرضه کرده تا موبایل های سرقتی یا گم شده شان را به آسانی ردیابی نمایند. !Phound نام این اپلیکیشن است که هم اکنون می توان آن را از گوگل پلی دریافت نمود.

xunnamed2.png.pagespeed.ic.urEtvoLqpC

!Phound به عنوان یک اپلیکیشن ضد سرقت، به کاربران کمک می کند تا از اطلاعات موجود در گجت، هنگامی که گم شده یا به سرقت رفته محافظت کنند. در کنار قابلیت ردیابی سریع موبایل گم شده، فاوند می تواند دستگاه اندرویدی را از راه دور به طور کامل قفل کند تا دسترسی به اطلاعات موبایل برای افراد غریبه غیر ممکن گردد.

600x534xKas-1.png.pagespeed.ic.uuvu20jpcT

کاربران آن همچنین می توانند با ورود به پورتال تحت وب MyKaspersky از طریق مرورگرهای اینترنتی، موبایل خود را از راه دور کنترل کنند. با فاوند می توان از راه دور، دوربین جلوی موبایل را فعال نمود. بنابراین کاربر می تواند از چهره سارق موبایل عکس برداری کند.اگر هم موبایل فقط گم شده باشد، کاربر با فعال نمودن یک پیام به صورت پاپ آپ روی صفحه می تواند از یابنده خواهش کند که موبایل را به او بازگرداند. پورتال My Kaspersky همچنین امکان پاک کردن کلیه اطلاعات موجود در دستگاه، چه در حافظه داخلی و چه SD را از راه دور برای کاربر فراهم کرده است.ضمنا اگر موبایل را در گوشه و کنار خانه گم کرده باشید، کافیست با فعال سازی یک زنگ هشدار از طریق پورتال کسپرسکی به آسانی و با کمترین زمان آن را بیابید. فاوند هم اکنون به صورت رایگان از طریق گوگل پلی قابل دانلود است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi