Follow Us

با بزرگترین و قدرتمندترین کروم‌ بوک ساخت ایسر بیشتر آشنا شوید

AH-Acer-Chromebook-15-7

ایسر در نمایشگاه CES یک کروم‌بوک ۱۵ اینچی معرفی کرد. این دستگاه عنوان بزرگترین کروم‌بوک ساخته شده را دارد و یکی از اولین دستگاه‌های مجهز به پردازنده خانواده برادول به شمار می‌رود. در ادامه بیشتر درباره این کروم‌بوک ساخت شرکت ایسر صحبت خواهیم کرد.کروم‌بوک ۱۵ اینچی ایسر در دو مدل با نمایشگر ۷۲۰p و ۱۰۸۰p معرفی شده که در اتفاقی جالب توجه، بنچمارک هر دو دستگاه مشابه یکدیگر بوده است. بنچمارک همین دستگاه با ۱۲ کروم‌بوک دیگر مقایسه شده و رتبه اول به همین لپ‌تاپ کروم‌بوک ساخت ایسر رسیده است.

acer-chromebook-15-benchmarks

البته نمی‌توان گفت نتایج بنچمارک همیشه با آن چیزی که در حقیقت از این دستگاه‌ها مشاهده می‌کنیم، برابر است اما باز هم این لپ‌تاپ توانسته قدرت خود را در این آزمایش نشان دهد. یکی از افراد در وب‌سایت OMGChrome که با Acer Chromebook 15 کار کرده، درباره این دستگاه می‌گوید:

این کروم‌بوک واقعا بزرگ است. استفاده از آن شبیه کار کردن با HP ProBook است. هیچ شکی نیست که من نسخه ۱۰۸۰p آن را می‌پسندم اما نسخه‌‌‌ی با نمایشگر ۷۲۰p نیز مشکلی ندارد و قابل کاربرد است…اما در نمایشگری ۱۵ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰p همه چیز متفاوت دیده می‌شود.

هم‌اکنون کروم‌بوک ۱۵ ایسر در انگلیس قابل پیش‌ سفارش است اما هیچ صحبتی از زمان عرضه نهایی این دستگاه در میان نیست. همینطور امکان در دسترس قرارگیری این کروم‌بوک در سایر بازار‌های جهان نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بسیاری به دلیل کوچک‌ بودن کروم‌بوک‌ها به این دستگاه‌ها ایراد وارد می‌کردند اما بالاخره دستگاهی از ایسر با نمایشگری بزرگ و با کیفیت نیز از راه رسید.

پست پیشنهادی :   لپتاپ گیمینگ جدید HP با دو نمایشگر معرفی شد

منبع

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با بزرگترین و قدرتمندترین کروم‌ بوک ساخت ایسر بیشتر آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه