Follow Us

پرندگان خشمگین این بار به دنیای پازل ها حمله کرده اند

600x533x29.jpg.pagespeed.ic.UZ06vy9Al6

انگری بردز دیگر یک بازی ساده نیست که در آن پرندگان را به سوی خوک ها پرتاب کنید. این سری طی سال های اخیر تغییراتی بسیاری به خود دیده و از یک بازی ساده، به سری بازی قدرتمندی بدل گشته و قوانین دنیای بازی را عوض کرده است.اما این بار پرندگان خشمگین را در فضایی کاملا متفاوت می بینیم. دنیایی پر از توپ های رنگارنگ و شاد که در کنار هم، پازلی را ساخته اند. طراحی و کارهای گرافیکی مثل همیشه بی نظیر و فوق العاده جذاب و چشم نوازند. یکی از مسائلی که سبب می شود بازی های موبایل شما را درگیر خود کنند، همین مسئله است.

x116.jpg.pagespeed.ic.D8mEmBj3i0

Angry Birds Stella POP شباهتی به هیچ یک از عناوین قبلی این سری ندارد و در حقیقت یک پازل حبابی است که در آن باید توپ هایی با رنگ مشابه را کنار هم قرار داده تا امتیاز کسب کنید. انگیزه در این بازی، باز هم از بین بردن خوک هاست.اگر Angry Birds Stella را بازی کرده باشید، با دنیای جدید پرندگان خشمگین و شخصیت های آن آشنایی دارید. در راستای افزایش محبوبیت استلا و دوستان اش، این بازی توسعه یافته و احتمالا کاراکترهای دختر پسند بیشتری به زودی در عناوین آینده سری گنجانده خواهد شد.Angry Birds Stella POP را می توانید به رایگان برای اندروید و iOS دانلود کنید.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پرندگان خشمگین این بار به دنیای پازل ها حمله کرده اند”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه