پنجشنبه، ۲۱ اسفند ۹۳ - ۱۰:۰۱

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

روزگار قشنگی بود؛ همان دورانی که از مدرسه برنگشته کیفمان را زمین می انداختیم، توپ دو لایه پلاستیکی مان را زیر بقل می زدیم و روانه کوچه های تنگ و خاکی برای فوتبال بازی کردن می شدیم.دریبل تو گل ۲ یادآور بازی های دوران کودکی ماست؛ یک بازی بی پایان برای عاشقان فوتبال که تا می توانند مدافعان را دریبل بزنند و بهترین رکورد را به اسم خود ثبت کنند.

2222

دریبل تو گل ۲ گیم پلی بسیار ساده ای دارد، اما همین سادگی بیش از حد کار دستش داده. تمام کاری که در بازی انجام می دهید، سوایپ توپ به سمت راست و چپ برای نخوردن به مدافعان یا پراندنش از روی مخروط های راهنمایی و رانندگیست. این ثابت بودن موانع (حتی آدم ها) تا حد زیادی از سختی بازی کم کرده و کمی هم حوصله سر بر می شود.

x1111.jpg.pagespeed.ic.zMly64Y8yU

البته سرعت بازی متغیر است و همین هم تا حد زیادی بازی را از حالت سکون درآورده. هر چقدر بیشتر دریبل بزنید، سرعت بازی به صورت تصاعدی بالا می رود، تا جایی که دریبل زدن واقعا سخت می شود. برای این که خیلی هم در بازی دچار مشکل نشوید، در فروشگاه انواع آیتم های قدرتی و کمکی برایتان مهیا شده که از طریق پرداخت درون برنامه ای قابل خریداری هستند.دریبل تو گل ۲ یک لیگ داخلی نیز دارد. کاربران بازی می توانند در مدت برگزاری این لیگ، بهترین رکوردهایشان را ثبت کنند تا در پایان لیگ، از سازندگان بازی جایزه بگیرند. این جوایز به سه نفر اول جدول رده بندی اهدا می شود و همین هم فضای رقابتی جالبی را در دریبل تو گل ۲ به وجود آورده.دریبل تو گل ۲ برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و می تواند سرگرمی خوبی برای اوقات فراغتتان محسوب شود.

logo-samandehi