ال‌جی به مناسبت نوروز جایزه می‌دهد

Edit-03

ال‌جی با جشنواره «هدیه‌باران» موبایل و جشنواره «تمام‌عیار» محصولات صوتی و تصویری و لوازم خانگی آمدن عید را نوید داد.اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود. عیدی‌ها و دورهمی‌های ال‌جی به مناسبت عید ادامه دارد!

«با ما همراه شوید»

این شعار جدید ال‌جی برای کسانی است که طرفدار برند ال‌جی هستند و ال‌جی را در صفحه اینستاگرام دنبال می‌کنند.ال‌جی تصمیم دارد به مناسبت فرا رسیدن عید و ایجاد صفحه جدید اینستاگرام خود به آدرس www.instagram.com/iranlge به دنبال‌کنندگان این صفحه به قید قرعه هدیه دهد.۴ تبلت ال‌جی G Pad 7.0 هدیه کسانی که صفحه اینستاگرام ال‌جی ایران را دنبال (Follow) کنند!

با دنبال کردن این صفحه نه تنها می‌توانید سریع‌تر از هر جای دیگر از اخبار ال‌جی و جدیدترین محصولاتش خبردار شوید بلکه در قرعه‌کشی تبلت‌های ال‌جی که در آخر فروردین ماه ۱۳۹۴ انجام می‌شود شرکت داده می‌شوید. برای شرکت در این قرعه‌کشی بعد از دنبال کردن این صفحه، هشتگ #LGNorouz94را زیر یکی از پست‌های صفحه رسمی محصولات ال‌جی در ایران (Iranlge) بگذارید و نام یکی از دوستان خود را ذکر Mention (@نام دوست خود) کنید. به مثال زیر توجه کنید:

lgnorouz94

منتظر خبرها و جشنواره‌های بعدی ما در صفحه اینستاگرام باشید.

منبع

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “ال‌جی به مناسبت نوروز جایزه می‌دهد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,366
  • 5,980