Follow Us

حضور شرکت‌‌های ایرانی در نمایشگاه جهانی موبایل بارسلون

1425319347

به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امسال کنگره جهانی موبایل (۲۰۱۵ MWC) در حالی آغاز بکار کرد که «غرفه نوآوری موبایل ایران» نیز در بخش نمایشگاهی آن حضور دارد.

در کنگره امسال، به همت وزارت ارتباطات و همراه اول، برای اولین بار چند شرکت ایرانی در قالب غرفه «نوآوری موبایل ایران» (IRAN Mobile Innovation)، آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه در معرض دید بازدید کنندگانی از سراسر جهان قرار می دهند.

غرفه نوآوری موبایل ایران، با نظارت و مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حمایت مالی و اجرایی همراه اول تدارک دیده شده است.در این غرفه، شرکت های «نقش اول کیفیت» ارائه دهنده خدمات مدیریت شده مخابراتی، «بهپرداز جهان» تولید کننده نرم افزارهای سفارش مشتری در حوزه تلفن همراه و «جیرینگ» ارائه دهنده خدمات مالی همراه و شرکت های «مپفا» و «مکتب خونه» ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده، که همگی از شرکت های همکار اپراتورهای تلفن همراه کشور هستند، آخرین نوآوری ها و دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه به بازدید کنندگان بین المللی این نمایشگاه عرضه می دارند.

دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به دعوت رسمی رئیس انجمن جهانی موبایل وارد بارسلون شده است، علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای تلفن همراه و افتتاح غرفه «نوآوری موبایل ایران»، در حاشیه این رویداد مهم با برخی وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در کنگره دیدار و ملاقات های دو جانبه خواهد داشت.

1425319460

کنگره جهانی موبایل که بزرگترین نمایشگاه صنعت موبایل در جهان است، امسال از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه (۲ تا ۵ مارس) با حضور ۱۹۰۰ شرکت از ۳۷ کشور در ۹۸۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی در بارسلون اسپانیا در حال برگزاری است.

پست پیشنهادی :   شرایط معافیت بیمه‌ای کارفرمایان در صورت جذب فارغ التحصیلان بیکار

در این کنگره جهانی ۹۰ هزار کارشناس حرفه ای موبایل به ایجاد ارتباط، نمایش و تبادل ایده ها پرداخته و علاوه بر حضور در بخش نمایشگاهی، از سخنرانی های علمی کنفرانس ها و نشست های تخصصی نیز بهره مند می شوند.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور شرکت‌‌های ایرانی در نمایشگاه جهانی موبایل بارسلون”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه