Follow Us

قیمت گلکسی S6 توسط وبسایت انگلستان سامسونگ لو رفت

xScreen-Shot-2015-02-28-at-8.57.37-PM.jpg.pagespeed.ic.NRv-V6LsNm

در حالی که هنوز زمان زیادی تا رونمایی از پرچمداران آتی سامسونگ باقی مانده است، دفتر انگلستان این کمپانی تصادفا قیمت Galaxy S6 را در سایت خود منتشر نمود.پیشتر برآورد شده بود که نوع بدون قرارداد این اسمارت فون قیمتی در حدود ۶۵۰ دلار داشته باشد و خرید مدل همراه با قرارداد آن فراتر از ۲۰۰ دلار برای کاربران آب نخورد و مدل S6 Edge نیز تنها ۱۵۰ دلار گران تر باشد، حالا خبرها حکایت از آن دارد که تصورمان کاملا با حقیقت فرق داشته.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، براساس اعلام دفتر انگلستان سامسونگ قیمت پرچمدار آتی این کمپانی در حدود ۶۹۹ پوند معادل ۱۰۸۰ دلار است.امید می رود که این خبر صحت نداشته باشد و قیمت این تلفن هوشمند پایین تر از مبلغ اعلام شده باشد.همانطور که در تصویر می بینید، عکس به نمایش در آمده با چیزی که تا بحال در خبرها آمده بود تفاوت دارد و همین مسأله می تواند روزنه امیدی باشد برای صحت نداشتن این خبر.

البته برخی نیز معتقدند که مبلغ اعلام شده در وبسایت مذکور نیز برای پیش سفارش اسمارت فون مورد بحث است و قیمت خرید آن پایین تر از این میزان خواهد بود.

پست پیشنهادی :   بهترین تلویزیون‌های ۴K، مناسب خانه‌های متوسط و کوچک

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “قیمت گلکسی S6 توسط وبسایت انگلستان سامسونگ لو رفت”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه