Follow Us

نرخچی؛ یک ثانیه هم از قیمت‌ها عقب نمانید!

businessman_02-600x448

تقریبا می‌توان گفت ما در ایران به نوسان قیمت‌ها و بالا و پائین شدن نامنظم آنها عادت کرده‌ایم. از قیمت اجناس کوچک داخلی گرفته تا مواردی که وارداتی هستند و حتی برخی میوه‌ها!! شامل این نوسان قیمت می‌شوند اما معمولا وقتی به دنبال دلیل این نوسان قیمت می‌گردیم با یک پاسخ مشترک اما غیرمنطقی روبرو می‌شویم: قیمت دلار!

البته در برخی موارد برخی فروشندگان انصاف را رعایت نمی‌کنند و با اتکا بر این موضوع نهایت سوءاستفاده را از بازار می‌کنند اما خب در بسیاری از موارد موضوع صحت دارد و تغییر قیمت ارزها و به خصوص قیمت دلار باعث افزایش و کاهش محصول نهایی می‌شود. این تغییر قیمت ارزها گاهی اوقات بر روی قیمت سکه و قیمت طلا نیز تاثیر می‌گذارد.

Nerkhchi-800x415

تمام اینها را گفتیم تا تاثیر بالا و پائین شدن نرخ ارز را در زندگی روزمره خود متوجه شوید. در عین حال هستند افرادی که کسب و کار آنها همانطور که گفتیم به طور مستقیم به قیمت ارز بستگی دارد و این همان دلیلی است که باعث می‌شود به دنبال یک وب‌سایت با هدف و وظیفه اصلی معرفی نرخ‌های روز بازار ارز، و طلا و سکه باشید.

وب‌سایت نرخچی همانطور که از نام آن پیداست می‌تواند مرجعی معتبر و مطئن برای معرفی این قیمت‌ها باشد. این پایگاه اطلاع‌رسانی اقتصادی، هم‌اکنون و در فاز اول خود قیمت ارز و طلا و سکه را به صورت لحظه‌ای نمایش می‌دهد و در سرویس جالب پیامکی خود اگر تمایل داشته باشید قیمت‌های مورد نظرتان را به صورت پیامک به موبایل شما ارسال می‌کند. برای بهره مندی از این امکان به این بخش مراجعه کنید.

پست پیشنهادی :   بیش از یک میلیون دامنه فارسی در اینترنت ثبت شده است

نرخچی در نظر دارد در مرحله بعدی قیمت بیشتر کالاهای اساسی را نیز به نرخ‌های موجود در سایت خود اضافه کند. شاید این سوال به ذهن شما بیاید که با وجود سرویس‌های مشابه در این زمینه، چه چیزی باید باعث شود تا به استفاده مداوم از این وب‌سایت روی بیاورید؟ و تفاوت نرخچی در چیست؟

  • نرخچی نرخ‌ها و اطلاعات خود را بر اساس اطلاعات مفید و واقعی منتشر می‌کند. این یعنی اگر خبری در نرخچی منتشر شود خبری واقعی و قطعی است.
  • هر نرخی که در نرخچی مشاهده می‌کنید بر اساس صرافی‌های معتبر و خروجی بانک مرکزی است و به صورت بازاری تهیه نمی‌شود.
  • اپراتورهای نرخچی از ساعت ۸ صبح لغایت ۶ عصر کل بازار را بررسی و تحلیل می‌کنند و بر اساس آن اطلاعات سایت آپدیت می‌شود.
  • در نرخچی به هیچ عنوان خرید و فروش انجام نمی‌شود!
  • بسته‌های پیامکی نرخچی به شکلی ساده با بهترین کیفیت و دقت در طول روز به گوشی شما فرستاده می شود تا همواره از بازار با خبر باشید.

نرخچی به صورت همزمان با دامنه‌های ir,com,net,org فعالیت می‌کند پس برای استفاده از آن فقط کافیست نام Nerkhchi را به خاطر بسپارید.نرخچی یک پروژه از مجموعه سایت‌های شبکه خلاق است که همواره اعلام کرده سعی در برآورده کردن تمامی نیازهای آنلاین شما با خدمات خود دارد. پس با نرخچی همراه باشید …

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “نرخچی؛ یک ثانیه هم از قیمت‌ها عقب نمانید!”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه