Follow Us

با تبلت Fonepad 7 FE171CG بیشتر آشنا شوید

8IEAhQ72lSbYCtbg_setting_fff_1_90_end_500-500x434

امروزه تبلت به یکی از ابزار های مهم کاربران  در دنیای دیجیتال تبدیل شده است. بطوریکه شاید بدون اغراق بتوان گفت که کاربران حاضر نیستند بیشتر از ۱ دقیقه از تبلت خود دور باشند و همه جا و همیشه آن را به همراه دارند. بدین منظور شرکت های معتبر تولید کننده گجت های دیجیتال روز به روز به فکر عرضه محصولات جدید با قابلیت متنوع می باشند.

 ایسوس نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی در این عرصه ، هر ساله محصولات متنوع و جدیدی را با قابلیت های گوناگون معرفی و تولید می نماید. یکی از محصولات خوش نام و پر طرفدار این شرکت تبلت های سری Fonepad 7 می باشند. یکی از ویژگی های بارز این سری پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت فعال می باشد. به واسطه این ویژگی کاربر می تواند از دو سیم کارت خود به صورت هم زمان بهره برد، نکته ای که کمتر در این رده دیده می شود.

h1xgfKlQWWtEIk0Y_setting_fff_1_90_end_500YYraSUP4jXHMv4nc_setting_fff_1_90_end_500

7epPBfpPgf9k9WDL_setting_fff_1_90_end_500

اما یکی از مدل های جدید این سری FE171CG می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این مدل ،باریک بودن آن می باشد. به طوریکه این مدل از Fonepad 7 ایسوس فقط و فقط ۷٫۹ میلیمتر ضخامت دارد .همچنین این مدل در رده محصولات سبک وزن قرار می گیرد و وزن آن فقط ۲۸۰ گرم می باشد که این موضوع آن را به یک تبلت ایده آل تبدیل نموده است. موضوعی که باعث شده FE171CG به راحتی در یک دست جای بگیرد.

 در قلب این تبلت پردازنده Intel Atom Z2520 قرار دارد. پردازنده چند هسته ای که علاوه بر کارایی مناسب از مصرف بسیار پایین در مقایسه محصولات مشابه ،برخوردار می باشد، که این موضوع این تبلت را به یک محصول با قابلیت عمر باتری بالا تبدیل می نماید. اما نکته جالب در مورد این پردازنده پشتیبانی از قابلیت Hyper-Threading می باشد. به واسطه این قابلیت این پردازنده قادر خواهد بود تا در زمینه پردازش های موازی بسیار خوب عمل نماید  و در مجموع کارایی آن نسبت به مدل های مشابه افزایش یافته است.

پست پیشنهادی :   ایسوس لپ تاپ ذن بوک Pro Duo را با دو نمایشگر 4K معرفی کرد

Fjj9406bK1os1fES_setting_fff_1_90_end_500

 1uopdR4rlJdXQzNa_setting_fff_1_90_end_500

یکی از قسمت های که معمولا در این رده از محصولات بدان کمتر توجه می شود ،دوربین است. به طوریکه اکثر محصولات در این رده از دوربین های متوسطی بهره می برند .اما FE171CG  از این قاعده مستثنی می باشد. بهره مندی از دوربین ۸ مگاپیکسل که مجهز به ویژگی منحصر به فرد PixelMaster می باشد، باعث خواهد شد تا  تصاویر ثبت شده توسط این تبلت ،از کیفیت برتری نسبت به مدل های مشابه برخوردار باشد.

اما ایسوس این مدل را به اسپیکر هایی که از فناوری SonicMaster بهره می برد، مجهز نموده است. این موضوع باعث خواهد شد تا صدا بسیار بهتر و شفاف تر به گوش کاربر برسد.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “با تبلت Fonepad 7 FE171CG بیشتر آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه