Follow Us

بهره مندی گلکسی S6 سامسونگ از تکنولوژی متفاوت برای آنتن دهی

xsignalstrength1.jpg.pagespeed.ic.D2jVUqIjDy

سال گذشته و همزمان با عرضه ی دو تلفن هوشمند سامسونگ به بازار که مجهز به بدنه ی یکپارچه ی فلزی بودند، اخباری در رسانه های مختلف انتشار یافتند که خبر از ضعف آنتن دهی آن دو یعنی گلکسی A5 و A3 می دادند.

تا به امروز شایعات اشاره به این موضوع داشته اند که گلکسی S6 یا همان موبایل پرچمدار بعدی کره ای ها نیز از قابی تمام آلومینیومی بهره مند خواهد بود و ظاهراً کمپانی تولید کننده از مشکلات محصولات پیشین خودش درس گرفته و تصمیم دارد از رخ دادن مجدد آنها در یکی از مهم ترین تلفن های هوشمند بعدیش جلوگیری نمایند.

در همین راستا گفته می شود سامسونگ برای رفع مسئله ی مورد بحث به جای استفاده از آنتن های LDS (تراش مستقیم لیزری) که تا کنون در محصولات مختلفش از آنها استفاده می کرده است، به نوع دیگری از آنتن با عنوان FPCB (مدارهای چاپی منعطف) روی آورده تا بتواند این قطعه را در بین اجزای داخلی محصول و در جاهایی که بهترین و بیشترین سیگنال ممکن را می توان رد و بدل کرد جای دهد.

گمان می رود گلکسی S6 در روز دهم اسفند ماه سال جاری و طی برگزاری کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون معرفی گردد و لذا تا آن روز باید منتظر بمانیم و ببینیم کمپانی کره ای دیگر چه تدابیری را برای شگفت زده کردنمان اندیشیده است.

پست پیشنهادی :   رمزارز پیمان؛ پروژه عملیاتی یا تبلیغاتی؟

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره مندی گلکسی S6 سامسونگ از تکنولوژی متفاوت برای آنتن دهی”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه