Follow Us

اپلیکیشن ویرایش حرفه ای تصاویر Darkroom برای iOS

Darkroom برای iOS؛ اپلیکیشن ویرایش حرفه ای تصاویر که همیشه منتظرش بودید

Darkroom، اپلیکیشن ویرایش عکس جدیدی که در اپ استور عرضه شد. این اپلیکیشن آمده تا تجربه ویرایش تصاویر در آیفون را به جایگاه بالاتری برساند و تا حد زیادی نیز در این امر موفق بوده است.دارک‌روم همانند VSCO Cam یا ابزار ویرایش تصویر خود اپل، تعداد زیادی فیلتر گوناگون در اختیارتان قرار داده. اما قدرت واقعی آن در کنترل جداگانه مواردی همچون روشنایی تصویر، کنتراست و شدت رنگ نهفته شده است. با استفاده از این تنظیمات قادرید بدون آسیب رساندن به تصویر اصلی آنها را به بهترین شکل ممکن دگرگون کنید.

darkroom

به غیر از این موارد، دارک‌روم امکانات پیشرفه دیگری همچون تنظیم منحنی های RGB را به کاربرانش ارائه کرده که البته با پرداخت درون برنامه ای قابل استفاده هستند.این قابلیت قدرتی را به آیفون آورده که عکاسان حرفه ای قبلا انتظارش را از نرم افزارهای رایانه ای داشتند. وقتی در دارک‌روم به اندازه کافی تصویرتان را دستکاری کردید، گزینه Create new filter ظاهر می شود که با آن می توانید فیلترهای دست سازتان را ذخیره کنید.

دارک‌روم همچنین دارای یک History نامحدود هم هست تا در هر نقطه بتوانید تغییرات را به حالت قبلی برگردانید. قابلیت instant import امکان وارد کردن تصاویر از گالری را با یک سوایپ آسان و بی دردسر ممکن نموده و همچنین با گزینه Save as square، قادرید تصویر ویرایش شده تان را برای اینستاگرام آماده کنید.دارک‌روم به صورت رایگان در اپ استور برای دانلود قرار گرفته و فعلا تنها گزینه پولی آن منحنی های RGB اش هستند.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “اپلیکیشن ویرایش حرفه ای تصاویر Darkroom برای iOS”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه