بهترین اسمارت فون های ۲۰۱۴ از نظر پیکسل های دوربین

camera-620x330

وجود دوربین با کیفیت در گوشی های هوشمند به یک اصل مهم بدل شده است ، و شرکت های تولید کننده بسیاری تمام سعی خود را میکنند تا یک دوربین بسیار قدرتمند را بر روی محصولات و پرچمداران خود قرار دهند.امروز سایت فون آرنا ۱۱ گوشی هوشمندی را که در سال ۲۰۱۴ معرفی شده و از دوبین هایی با پیکسل های بالایی برخوردار هستند را معرفی کرده است ، که میتوایند در ادامه آنها را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که تعداد پیکسل ها نشان دهنده این نیست که گوشی هوشمند میتواند تصاویر بسیار با کیفیتی را ذخیره کند ، بلکه یکی از مواردی است که در این زمینه کمک میکند و کار اصلی ، یعنی ضبط تصاویر بستگی به سنسور دوربین دارد که باعث میشود تصاویر با کیفیت باشند ، البته هر چه پیکسل ها بیشتر باشند ، کیفیت تصاویر و ویدیوها با توجه به سنسور افزایش میابد.

نکته : ترتیب قرارگیری اسمارت فون ها هیچگونه ارتباطی ، به برتری کیفیت دوربین آنها نسبت به یکدیگر ندارد.

۱:  Nokia Lumia 930 این گوشی هوشمند از یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی بهره میبرد ، که میتواند تصاویر را با کیفیت بسیار بالایی ضبط کند.

لومیا 930

۲:  Panasonic Lumix CM1 مانند لومیا ۹۳۰ از یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی بهره میبرد که البته از سنسور بسیار بهتری نسبت به لومیا ۹۳۰ برخوردار است.

Panasonic Lumix CM1

۳: Motorola DROID Turbo از یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی بهره میبرد ،این گوشی هوشمند از دو فلاش LED استفاده میکند که باعث میشود در نور کم هم بتوان تصاویری با کیفیت را ثبت کردMotorola DROID Turbo

۴:  Samsung Galaxy K Zoom هم مانند موتورولا دروید توربو از یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی استفاده میکند .

Samsung Galaxy K Zoom

۵:  Meizu MX4 ، دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسل

Meizu MX4

۶:  Meizu MX4 Pro ، دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسل

Meizu MX4 Pro

۷:  Sony Xperia Z3 ، کمتر کسی از که از قابلیت های این گوشی هوشمند خبر نداشته باشد ، زد ۳ با یک سنسور بسیار قدرتمند میتواند در شرایط مختلف حتی در نور بسیار کم تصاویر و ویدیو هایی با کیفیت بالا را ثبت کند.

Sony Xperia Z3

۸:  Sony Xperia Z3 Compact ، از یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی بهر میبرد.

Sony Xperia Z3 Compact ۹:  Sony Xperia Z2 هم از یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی استفاده میکند.

Sony Xperia Z2

۱۰:   Sony Xperia Z1 ، از یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی بهره میبرد ، که سنسور آن نسبت به دو گوشی هوشمند  Z2,Z3  مقداری متفاوت است.

Sony Xperia Z1

۱۱:   sony xperia z1 compact  ، دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسل

Sony Xperia Z1 Compact

منبع : phonearena

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “بهترین اسمارت فون های ۲۰۱۴ از نظر پیکسل های دوربین”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 309,122
  • 5,988