پنجشنبه، ۲۰ آذر ۹۳ - ۰۱:۰۵

apple-health1211111

تقریبا یک ماه پس از عرضه عمومی iOS 8.1.1، اپل نسخه ۸٫۱٫۲ از سیستم عامل موبایل خود را برای رفع باگ‌های نسخه قبل منتشر کرد. این نسخه از iOS تحت شماره سازه ۱۲B440 عرضه شده و جالب اینکه قبل از انتشار عمومی در اختیار توسعه دهندگان قرار نگرفته است.

این آپدیت زیاد حجیم نیست و نهایتا ۳۰ مگابایت حجم دارد که بسته به نوع آیدیوایس شما می‌تواند از این مقدار کمی کمتر یا بیشتر باشد. از تغییراتی که در این به روز رسانی به آن اشاره شده است حذف باگی است که باعث می‌شد رینگ تن‌هایی که از آیتونز خریداری کرده بودید پاک شوند.

مشکل حذف شدن رینگ تن‌ها برای بسیاری از کاربران اعصاب خورد کن بوده. اپل حتی یک لینک را به صورت عمومی منتشر کرد تا افرادی که چنین مشکلی برای‌شان پیش آمده بودند بتوانند رینگ تن‌های خریداری شده خود را دوباره پس بگیرند.

علاوه بر این گفته شده این به روز رسانی باگ‌های دیگری را هم رفع می‌کند اما اپل مستقیما نام نبرده که این باگ‌ها چه هستند و فقط عنوان کرده که این به روز رسانی ثبات و کارایی سیستم عامل را افزایش می‌دهد.

این به روز رسانی به روش OTA روی آیفون، آیپد و آیپاد قابل دریافت است. اگر آپدیت کردید، نظر خود را در مورد این به روز رسانی به ما بگویید. آیا باگ‌های مورد نظر شما رفع شده یا نه؟

منبع: Geeky Gadgets

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi