Follow Us

لامپ هوشمند BeOn با قابلیت بازدارندگی سارقان !

امروزه عرضه لامپ هوشمند اختراع یا ابداع جدیدی نیست، چرا که انواع لامپ‌های هوشمند در تمامی نقاط دنیا برای کاهش مصرف انرژی یا کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما در میان همه ی آن ها هیچ کدام در زمانی که شما منزل نباشید کاربردی ندارند.لامپ هوشمند «بازدارنده سارق BeOn» روشنایی موجود در منزل را مانند زمانی‌که صاحبخانه در آن حضور دارد، تغییر داده و حتی با شنیدن صدای زنگ منزل، روشن می‌شود تا فردی که سرزده وارد شده، غافلگیر شود.

dc3a1736e4b75fba26fa21b9a97b2d3b_large

این لامپها با استفاده از تلفن همراه هوشمند برنامه‌ریزی شده و الگوی حضور صاحبخانه را حتی زمانی که در خانه نیست، تقلید می‌کنند.لامپ هوشمند BeON دقیقا همانند لامپ های رشته‌ای موجود کار می‌کند ، با این تفاوت که به یک ماژول بلوتوث کم انرژی و میکروفونی مجهزند که به صدای زنگ آیفون ، زنگ هشدار دهنده ی دود و زنگ هشدار مونوکسیدکربن واکنش نشان می دهد.

سیستم این لامپ ها همچنین از یک باتری پشتیبان برخوردارند  که حتی در زمان قطعی برق ، هرگز خاموش نمی شود.لامپ هوشمند BeON  در حال حاضر در سایت جمع‌آوری سرمایه «کیک‌استارتر» قرار گرفته است.

منبع:kikstarter     ترجمه:mihanpost

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لامپ هوشمند BeOn با قابلیت بازدارندگی سارقان !”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه