Follow Us

اپلیکیشن تقویم Persian Calendar Pro برای ios

برای بسیاری از ما همراه داشتن یک تقویم ایرانی در کنار تقویم میلادی الزامی است. اپلیکیشن تقویم Persian Calendar Pro از آن دسته اپهای فارسی است که به خوبی جای خود را در میان کاربران فارسی زبان باز کرده.این اپلیکیشن در محیطی زیبا تقویم ایرانی را با ذکر مناسبت ها و تعطیلات رسمی به شما نشان می دهد. در قسمت “امروز” اپلیکیشن تاریخ روز را همراه با انیمیشن مخصوص فصل مشاهده می کنید. با سوایپ بالا و پایین در قسمت تقویم ماهیانه، تقویم هجری قمری و میلادی جا به جا شده و با سوایپ چپ و راست ماه های جلالی را مشاهده خواهید کرد.

Persian-Calendar-Pro

همچنین این اپلیکیشن با تقویم داخلی iOS سازگاری کامل دارد و این یعنی شما می توانید رویدادها و برنامه ریزی های خود را از طریق تقویم فارسی در دستگاه ثبت نمایید. در نسخه جدید تقویم روز به صورت عدد به روی آیکن برنامه نمایش داده شده و در قسمت نوتیفیکیشن تاریخ و رویداد همان روز نمایش می یابد.ضمنا امکان تبدیل تاریخ نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته و شما می توانید تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی و بالعکس را به سادگی انجام دهید. یکی از ویژگی های این اپلیکیشن پشتیبانی از تمامی گجت های اپل حتی آیفون ۲G است. همچنین از صفحه نمایش Retina نیز به خوبی پشتیبانی می کند.زیبایی و کارایی ساده اپلیکیشن آن را به یک تقویم جذاب و مناسب تبدیل کرده و تنها ایرادی که به چشم می خورد، عدم وجود نمایش سالیانه تقویم است.

پست پیشنهادی :   سیستم‌عامل اختصاصی هواوی به نام HarmonyOS برای تمام گجت‌ها رسما معرفی شد

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اپلیکیشن تقویم Persian Calendar Pro برای ios”

پاسخی بگذارید

اشتراک خبرنامه