شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۵

همیشه هدیه گرفتن برای دوستان و خانواده در مناسبت‌های خاص و یا خوشحال کردن آن‌ها با چیزهای کوچک کارِ سختی است. شاید ساعت‌ها در فروشگاه‌ها و مراکز خرید بچرخید اما آن چیزی که فکر می‌کنید مناسب است را پیدا نکنید و دست آخر هم مجبور شوید تا یک چیزی بخرید که فقط دستِ خالی نباشید. ولنتاین هم یکی از این مناسبت‌هاست و برای خوشحال کردن کسی که دوستش داریم از روزها قبل در ذهنمان نقشه می‌کشیم که خوشحالش کنیم. این اپ را دانلود کنید تا بتوانید در روز ولنتاین که همین نزدیکی‌هاست دوستانتان را خوشحال کنید.

url

Pinnatta یک برنامۀ بسیار جالب است که در ردۀ شبکه‌های اجتماعی قرار دارد و شما می‌توانید پیام‌های سرگرم‌کننده و جذاب برای خانواده و یا دوستانتان بفرستید که این پیام‌های تعاملی تصویری آن‌ها را هیجان‌زده می‌کند.

برای تبریک تولد به دوستتان یک کیک با شمع‌های روشن بفرستید، او می‌تواند مجازی، با ضربه زدن به تصویر و یا با پاک کردن و محو کردن هالۀ رنگیِ روی آن شمع‌ها را فوت کند و شاید این می‌توانید یکی از بهترین انواع تبریک و یا هدیه برای دوستانتان باشد. کارت‌ها قابل تنظیم است و گزینه‌هایی برای ویرایش متن، اندازه، اضافه کردن موسیقی و یا صدای ضبط شدۀ خودتان وجود دارد. گزینه‌های سفارشی‌سازی دیگری مثل گرفتن عکس از خودتان و یا انتخاب عکس برای گذاشتن در کارت‌ها.

 دسته‌بندی‌های مختلف برای انتخاب کارت‌ها برایتان وجود دارد. برای هر مناسبتی و یا به هر دلیلی کلی کارت هیجان‌انگیز و بامزه هست. گیرندگان پیام‌ها می‌توانند به شما پاسخ دهند حتی اگر Pinnatta نداشته باشند. علاوه بر اینکه می‌توانید کارت پستال بفرستید بازی کردن با همین کارت پستال‌ها نیز سرگرم‌کننده است، پس هر کارتی را که انتخاب کردید، پیش نمایشِ آن را ببینیند.

فرم ثبت‌نامِ این اپ طولانی نیست و اطلاعاتِ زیادی از شما نمی‌خواهد؛ تنها کافیست نام، ایمیل و تاریخ تولدتان را بنویسید و برای خود یک پسوورد انتخاب کنید. نکتۀ جذابِ دیگر بازی این است که می‌توانید با دوستان فیس‌بوک و یا ایمیلتان نیز در ارتباط باشید و از طریق Pinnatta برای فیس‌بوک و ایمیل آن‌ها پیام‌های تعاملی بفرستید.

ین اپ در حال حاضر روی دیوایس‌های مبتنی بر آی‌اواس و اندروید قابل اجراست و به زودی نسخۀ ویندوزفونِ آن‌ هم روی استور مایکروسافت قرار می‌گیرد.

حجم دانلود این اپ روی دیوایس‌های آی‌اواس ۶٫۱ مگابایت و قابل نصب روی ios 6به بعد، حجم دانلود برای اندروید ۴٫۴ مگابایت و قابل نصب روی اندروید ۴٫۰٫۳

 

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi