Follow Us

TuneIn Radio بهترین پخش کننده های آنلاین ویدیو

TuneIn Radio را می توان یکی از بهترین پخش کننده های آنلاین ویدیو در دنیای موبایل دانست. این سرویس شبکه های رادیویی متنوعی را از سراسر دنیا در خود جای داده تا کاربر با اتصال به آنها شنونده هیجان انگیز ترین برنامه های دنیا شود.

tunein.player0.jpg

در صفحه اول این اپ می توانید طبقه بندی های مختلفی که برای کانال های رادیویی صورت گرفته را مشاهده کنید. شبکه های موسیقی در دسته بندی Music قرار گرفته اند، و برنامه های تحلیلی نیز در طبقه بندی Talk یافت می شوند. اگر هم علاقمند به شبکه های خبری هستید می توانید به بخش News مراجعه کنید.

این برنامه همچنین دارای بخشی به نام Local Radio است که در آن شبکه های رادیویی اطراف شما به نمایش در می آیند. جالب اینکه در این بخش می توان رادیو های ایرانی از جمله «شبکه فرهنگ، رادیو جوان، رادیو پیام و …» را نیز پیدا کرد.

شما در TuneIn Radio می توانید شبکه های مورد علاقه خود را به فهرست علاقمندی ها اضافه کنید تا بعدا سریع تر به آنها دسترسی یابید. در صورتی که نسخه Tunin Pro را تهیه کنید، قادر خواهید بود تا آهنگ ها و برنامه هایی که پخش می شود را ضبط و بعدا به صورت آفلاین به آنها گوش کنید.

در پایان باید اشاره کنیم که بخش Music در این اپ از لحاظ طبقه بندی یکی از بهترین مواردی است که عاشقان موسیقی می توانند پیدا کنند. اگر به دنبال خاص ترین و بهترین آهنگ ها می گردید، قطعا TuneIn Radio نظر شما را به خود جلب می کند.

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “TuneIn Radio بهترین پخش کننده های آنلاین ویدیو”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه