جمعه، ۱۸ مهر ۹۳ - ۰۷:۳۳

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

com.mailboxapp

اپلیکیشن Mailbox یکی از محصولات شرکت دراپ باکس است که به تازگی برای اندروید نیز عرضه شده و از برترین اپ های ایمیل است که از چند جهت شایستگی خود را نشان  داده.هدف کلی این اپلیکیشن سادگی و سرعت در مطالعه و مدیریت صندوق های ایمیل است و با طراحی و کارکرد ساده دقیقا همین حس را به کاربر منتقل می کند. دستورات سوایپ در این کلاینت ایمیل-که فعلا فقط جیمیل و آیکلاود را پشتیبانی می کند- نقش اصلی مدیریت ایمیل را ایفا می کند. به طور مثال سوایپ آهسته از سمت چپ به راست و ظاهر شدن خط قرمز، مساوی است با دستور حذف یک ایمیل.

com.mailboxapp3.jpg

دستورات کامل این اپلیکیشن و قابلیت های کلیدی آن عبارت هستند از:

  • سوایپ سریع چپ به راست: انتقال به آرشیو
  • سوایپ آهسته چپ به راست: حذف ایمیل
  • سوایپ سریع راست به چپ: تعویق (Snooze) مطالعه ایمیل
  • سوایپ آهسته راست به چپ: انتقال به لیست دلخواه

نکته فابل ذکر در حالت تعویق مطالعه، این است که ما انتخاب هایی همچون فردا، هفته بعد، آخر هفته و غیره داریم و هشدار دریافت آن ایمیل با تعویق مجددا اعلام می گردد. همچنین تنظیمات مربوط به شروع هفته یا ساعت کاری و غیره در بخش تنظیمات اپلیکیشن قابل مشاهده است.

اپلیکیشن Mailbox امکانات دیگری همچون Auto Swipe دارد که به مرور زمان سوایپ کردن شما را فرا می گیرد و به طور مثال پیشنهاد آرشیو ایمیل هایی که معمولا آرشیو می کنید را به طور خودکار ارائه می دهد. همچنین Mailbox با حساب دراپ باکس شما همگام می شود و با هربار نصب اپلیکیشن به شرط نصب بودن دراپ باکس، تنظیمات و ایمیل های قبلی را بدون نیاز به لاگین مجدد لود می کند.

همانطور که در ابتدا گفتیم،‌ اپلیکیشن Mailbox بسیار ساده طراحی شده. اما بر خلاف این طراحی ساده، امکانات بسیاری در آن گنجانده شده. طبق گفته سازندگان اپلیکیشن پشتیبانی از دیگر ایمیل ها هم به زودی به این اپلیکیشن اضافه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi