پنجشنبه، ۰۳ مهر ۹۳ - ۰۲:۱۱

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

فیفا ۱۵ برای اندروید، iOS و ویندوزفون از راه رسید و کمتر از یک هفته دیگر می توانید آن را برای پی سی و کنسول های خانگی خودتان خریداری کنید.اما پیش از اینکه بخواهیم ورژن اصلی فیفا را با هم مرور کنیم، نگاهی داشته باشیم به بازی موبایلی که با استقبال گسترده ای مواجه شده و نمرات بسیار خوبی دریافت کرده. به طور کلی، FIFA 15: Ultimate Team شباهت بسیاری به نسخه قبلی دارد اما کنترل بازیکنان اندکی تغییر یافته و تیم ها و بازیکنان بیشتری نسبت به نسخه های قبلی، شبیه سازی شده و وارد بازی شده اند.

11631

معنای Ultimate Team برای بازیکنان قدیمی آشناست. اما برای کسانی که اطلاعی از آن ندارند، باید گفت که ساخت یک تیم به طور کل در دستان شما قرار می گیرد. از انتخاب و خرید بازیکنان گرفته تا نحوه مدیریت آن ها در زمین بازی، همه به دوش شما قرار دارد.

می توانید ستاره های فوتبال را کنار هم جمع کنید و یک تیم بزرگ تشکیل دهید یا اینکه بازیکنان با استعداد و نوجوان را پرورش دهید تا ستاره های چند سال بعد شوند و با استفاده از فروش آن ها کسب درآمد کنید. هر آنچه که به عنوان یک مربی و مدیر حرفه ای فوتبال فکر کنید، در این بازی امکان پذیر است.

از بین بیش از ۱۰ هزار بازیکن و ۵۰۰ تیم، قطعا می توانید یک تیم رویایی شکل دهید و با دیگران وارد مسابقات شوید.

در مورد کنترل بازی باید روی چندین پلتفرم مختلف تجربه داشت تا بررسی منصفانه ای ارائه داد. اتصال کنترلر به آیپد اندکی مشکل ساز شده اما تبلت های دیگر مشکل بزرگی را تجربه نمی کنند. مجموعا، دو مدل برای کنترل بازیکنان قرار داده شده که یکی برای حرفه ای ترهاست. اگر آشنایی زیادی با سیستم پاس کاری و انجام تکنیک های متنوع در زمین ندارید به شما کنترل ساده تر را پیشنهاد می کنیم.

هنگام نصب بازی توجه داشته باشید که حداقل ۱٫۵ گیگابایت فضای خالی در اختیار داشته باشید. گرافیک بازی حجم بسیاری را اشغال می کند و آپدیت های پشت سر هم ممکن است به مقدار فضایی که بازی اشغال کرده اضافه کنند.

پرداخت های درون برنامه ای پوینت ها یا امتیازات برای باز کردن بخش های مختلف بازی هستند. اگر علاقه دارید که فراتر از Ultimate Team را تجربه کنید باید بهایی بپردازید (از ۳ دلار برای ۳۰۰ امتیاز تا ۱۰۰ دلار برای ۱۰ هزار امتیاز)، اما به طور مجموع، کلیات بازی به رایگان در اختیار شما قرار دارد.

در ادامه مطلب می توانید تصاویر این بازی را مشاهده کنید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi