شنبه، ۲۹ شهریور ۹۳ - ۰۲:۲۴

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

com.aryanrad.myPhone

دانستن اطلاعات گوشی تلفن همراهمان مفید خواهد بود به خصوص اگر برای مثال جایی از ما بپرسند پردازنده آن از چه نوعی است!اگر با ما همراه شوید یک اپلیکیشن اندرویدی را خواهید شناخت که به سرعت اطلاعات موبایلتان را نشان میدهد. نام این برنامه “My Phone” میباشد که در ادامه آن را بررسی میکنیم.

My Phone

رابط کاربری:

این برنامه اندرویدی تنها از چند ناحیه مستطیل شکل که در هر کدام از آنها اطلاعات یک قسمت از تلفن همراه نشان داده میشود. این نواحی به خوبی و مرتب چیده شده اند و در هر دو نمای افقی و عمودی بدون اشکال کار میکنند. در محیط “My Phone” از چند رنگ مختلف استفاده شده و چهره شادی به آن بخشیده است. درواقع سازندگان برنامه در این مورد سلیقه نشان داده اند و ازکنار آن ساده نگذشته اند. فونت هم زیبا و خواناست پس برای AppReview راهی باقی نمی ماند جز اینکه امتیاز ۵ از ۵ را به این بخش اختصاص دهد.

My Phone

کاربرد:

برای استفاده از این اپلیکیشن قرار نیست هیچ کار خاصی انجام دهید. فقط کافی است آن را اجرا کنید و خصوصیات تلفن همراه اندرویدی خود را ببینید. از آنجا که “My Phone” وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهد امتیاز کامل ۵ از ۵ را در بخش کاربرد از AppReview میگیرد.

My Phone

قیمت:

کم حجم و رایگان بودن این اپلیکیشن دلیلی قانع کننده برای دریافت و نصب آن است. AppReview در بخش قیمت نیز امتیاز ۵ از ۵ را به “My Phone” میدهد.

دانلود از بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi