چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۰۵:۳۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

مایکروسافت کیبردی را طرحی و تولید کرده است که با تبلت های تحت iOS ، اندروید و ویندوز سازگار است.استراتژی اخیر مایکروسافت بر مبنای ارائه نرم افزار، خدمات و حتی سخت افزار برای سیستم عامل های رقیب ویندوز بوده است و به نظر می آید ارائه محصول یاد شده نیز اقدامی باشد در راستای تکمیل همین استراتژی.طراحی این صفحه کلید شباهت بسیاری به کیبرد لاجیتک K480 دارد و دارای کلیدی جهت سوئیچ بین حالات بلوتوثی سیستم عامل های iOS، اندروید و ویندوز است.

 

UMK_top_open_black.0.0_standard_1025.0

همچنین این محصول کلیدهای Home اندروید و cmd اپل را در خود جای داده است و نکته عجیبی که در تصاویر منتشر شده به چشم می خورد این بوده که با وجود پشتیبانی آن از تبلت های برپایه ویندوز، کلید مستقلی برای این سیستم عامل در نظر گرفته نشده است و حتی لوگوی آن نیز حک نگردیده و قطعا این اتفاق را باید یک حرکت نادر از جانب مایکروسافت بدانیم.

بنابر اعلام کمپانی تولیدکننده، یک بار شارژ برای فعالیت شش ماهه محصول مورد بحث کافی است و البته شارژ سریع ۱۰ دقیقه ای نیز نیروی کافی را برای کارکرد یک روزه اش فراهم خواهد کرد.

یک پایه یکپارچه هم در حالتی که از کیبرد استفاده نشود، از کلیدها در برابر ضربه و گرد و غبار مخافظت می نماید.

فروش این کیبرد قابل حمل در ماه اکتبر سال جاری با قیمت ۷۹٫۹ دلار آغاز خواهد شد، در ادامه مطلب می توانید تصاویر بیشتری از این محصول را به همراه ویدئوی مرتبط به آن مشاهده نمایید.

  UMK_comp_black_verge_super_wide

 

UMK_slightly_open_black_verge_super_wide

 

UMK_top_open_black_verge_super_wide

[symple_callout button_text=”منبع” button_color=”green” button_url=”http://www.theverge.com/2014/9/16/6189075/microsoft-universal-mobile-keyboard-features-pricing” button_rel=”nofollow”][/symple_callout]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi