سه شنبه، ۱۸ شهریور ۹۳ - ۱۲:۰۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

طرفداران اپل لحظه شماری می‌کنند تا کنفرانس بعدی این شرکت آغاز شده و سرانجام آیفون بعدی رونمایی شود. شواهد نشان می‌دهند که اپل بار دیگر می‌خواهد سنت شکنی کند و سایز صفحه نمایش را این بار به حداقل ۴.۷ اینچ برساند. اگر مشتاق هستید تا زودتر از همه از کم و کیف کنفرانس اپل و محصولاتی که قرار است در آن رونمایی شود، مطلع شوید، سه شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۲۱:۰۰ همراه نیوز آی تی  باشید.

آیفون

تنها  چند ساعت  تا شروع کنفرانس بعدی اپل زمان باق مانده است؛ کنفرانسی که قرار است در آن از یک آیفون جدید رونمایی شود. آیفون پول‌سازترین و پرفروش‌ترین محصول اپل است و بیش از نیمی از کل درآمد این شرکت نیز از این محصول بدست می‌آید. گفته می‌شود یک آیفون ۴.۷ اینچی و شاید هم یک مدل ۵.۵ اینچی در کنفرانس ۱۸ شهریور رونمایی خواهد شد. برخی نیز زمان معرفی آیفون ۵.۵ اینچی را که قرار است به نبرد مستقیم با گلکسی نوت‌ها برود، چند ماه پس از معرفی آیفون ۴.۷ اینچی می‌دانند. همچنین احتمال رونمایی از یک ابزار پوشیدنی که از آن با نام iWatch یاد می‌شود نیز در این کنفرانس وجود دارد. البته اخیرا گزارش‌های منتشر شد که نشان می دادند این محصول قرار نیست در کنفرانس ۱۸ شهریورماه رونمایی شود.

تا امروز اطلاعات بسیاری از آیفون ۶ اپل دریافت کرده ایم ، از طراحی و سخت افزار آن گرفته تا معرفی دو نسخه در ابعاد مختلف.بله ظاهرا اپل امسال قصد دارد تا آیفون جدید خود را در دو سایز ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی معرفی نماید.اما هنوز مشخص نیست که نسخه ۵.۵ اینچی آیفون ۶ فردا همزمان با نسخه ۴.۷ اینچی معرفی خواهد شد یا خیر.

برخی شایعات هم خبر از احتمال معرفی اولین ساعت هوشمند اپل ، iWatch در این رویداد می دهند ، هرچند که بسیاری عقیده دارند که اپل زمان دیگری را برای رونمایی از این محصول انتخاب کرده است.

به هر حال اگر شما هم مشتاق هستید تا زودتر از همه با تلفن هوشمند جدید اپل آشنا شوید، سه شنبه ۱۸ شهریورماه با پوشش زنده نیوز آی تی از این کنفرانس همراه باشید.

این صفحه به صورت خودکار به روز می شود و نیازی به رفرش کردن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi