Untitled 1

ساعت هوشمند خلاقانه Ritot زمان و نوتیفیکیشن ها را روی دست شما نمایش می دهد !

ساعت ریتوت شبیه اسمارت‌بندهای کنترل تناسب بدن است که از درون خود نوری را به بیرون ساطع می‌کند. این نور در جلوی مچ دست تابیده می‌شود و حدس بزنید چه چیزی را نشان می‌دهد؛ زمان… کاربری که این ساعت را روی دست خود قرار داده است می‌تواند با لمس آن و یا تکان‌دادن دست خود نور نشان‌دهنده‌ی زمان را مشاهده کند.

ritot-smartwatch-1-620x284

[divider]
[crp limit=”3″ heading=”1″ cache=”0″]
[divider]

ریتوت قابلیت اتصال به اسمارت‌فون را نیز دارد و علاوه بر نشان‌دادن زمان، می‌تواند پیامک‌ها، پیام‌های فیس‌بوکی و توییتری، هشدارهای آب‌وهوا، ایمیل‌ها و تعداد بسیار زیادی از نوتیفیکیشن های کاربران را روی دستشان ظاهر کند.

ritot-smartwatch-2

شرکت خالق این ساعت که در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است، تنها ۵۰ هزار دلار را به عنوان هدف پروژه تعیین کرده بود، ولی از ۷ جولای (اوایل همین ماه میلادی) که پروژه را کلید زده، توانسته تا همین چند دقیقه پیش ۴۲۰ هزار دلار سفارش از کاربران را برای خود ثبت کند!

کسانی که از این پروژه حمایت مالی کرده‌اند با قیمتی ۱۲۰ دلاری صاحب یکی از این ساعت‌ها می‌شوند و انتظار می‌رود در بازار نیز قیمتی ۱۶۰ دلاری داشته باشند.

منبع : neowin

پست پیشنهادی :   لیست قیمت روز گوشی موبایل و ساعت هوشمند

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “ساعت هوشمند خلاقانه Ritot زمان و نوتیفیکیشن ها را روی دست شما نمایش می دهد !”

دیدگاهتان را بنویسید

Untitled 1

اشتراک خبرنامه

Follow Us