دوشنبه، ۳۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۴

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

هر سیستم سینمای خانگی نیاز به بلندگوی انفجار صوتی دارد. فیلیپس یک سیستم صوتی زیبا را ساخته است (Fidelio E5). طراحی این سیستم صوتی به سینمای خانگی شما انفجار صوتی می دهد. xl_philipsfidelioe5

 [divider]
[crp limit=”3″ heading=”1″ cache=”0″]

[divider]

E5 کاملا به شکل وایرلس صدای بسیار بالایی را به دستگاه های متصل و به راحتی با زدن یک گزینه ی اتصال NFC می دهد.شرکت Tech می گوید:« سیستم بلندگوی Fidelio E5 یک راه حل ایده آل برای سینمای خانگی صوتی بدون پارازیت های چندین سیم و جعبه است.»همانند سیستم صوتی Fidelio HTL9100 که برنده ی جایزه شد، بلندگوهای E5 سرپوش های جداشدنی دارد که به عنوان بلندگوهای مستقل کار می کند. یعنی اینکه شما می توانید بازی صوتی خود را از استریوی ۲٫۱ ضعیف بروی سیستم صوتی ۵٫۱ تنظیم کنید که قسمت بالای E5 قابل جدا شدن است.

برج ها زمانی که شما بلندگوهای ماهواره را re-dock می کنید آن را شناسایی می کنند و دوباره به صورت یک بلندگوی ۱۲۰W و شارژ دوباره ی واحد باتری جداشدنی عمل می کنند.هر کدام از برج ها یک درایور ۳ اینچی با دامنه ی کامل و بلندگوی گوش خراش با یک کلاهک نرم دارد، در حالیکه بلندگوهای کوچکتر جدا شدنی بر درایورهای ۲٫۵ اینچی خودش برتری دارد.«اما باس آن کجاست؟» ما می شنویم که شما فریاد می زنید. فیلیپس یک subwoofer وایرلس ۹۰W را در سیستم E5 با تکنولوژی double bass جهت صدای قویتر باس قرار داده است.سیستم Fidelio E5 دو پورت ورودی HDMI دارد که می تواند Dolby Digital یا DTS 5.1/7.1 را از سیستم رسانه ی شما مثل تلوزیون، پخش کننده ی blu-ray  یا کنسول پخش کند.

کیت جدید آن هم اکنون با قیمت ۶۰۰ پوند در فروشگاه آنلاین فیلیپس موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi