یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۲:۰۵

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

خوشبختانه دنیای تکنولوژی انقدرها پیشرفت کرده که شما کاربران می توانید با نصب نرم افزارهای کاربردی مناسب، گوشی خود را به دستگاه ها و ابزارهای کاربردی دیگری تبدیل کنید! فرقی ندارد شما یک ipad کهنه دارید یا یک iphone قدیمی!

 manything-app-product-photos-4

[divider]
[crp limit=”3″ heading=”1″ cache=”0″]

[divider]

ما به شما یاد می دهیم بدون هیچ دردسری و فقط با نصب یک نرم افزار روی دستگاه خود، محافظت امنیتی دائمی از خانه و اداره و مکانی که می خواهید تجربه کنید!نرم افزاری به نام Manything  که هم اکنون به طور رایگان ارائه می شود می تواند به شما کمک زیادی کند. برای شروع ابتدا این برنامه را دانلود کنید! و روی دستگاه اپلی خود نصب کنید!

1

زمانی که برنامه نصب شد برنامه را اجرا کنید و از طریق اکانت فیسبوک یا ایمیل وارد آن شوید!

manything2

بعد از وارد شدن می توانید با استفاده از گزینه Record using this device روی دستگاه اولین گام ها را برای این کار بردارید!

حالا روی دستگاه دومی از محصولات اپل گزینه View my cameras را انتخاب کنید تا بتوانید آنچه که در دستگاه قدیمی نشان داده می شود را مشاهده کنید. با این کار یک نوتیفی برای شما خواهد آمد. با این برنامه می توانید به راحتی به طور آنلاین رویداد های منزل را دنبال کنید. می توانید هر آنچه از فیلم هایی که ضبط شده است را در دستگاه دوم مشاهده کنید.

manything-app-product-photos-2

بدین طریق می توانید با استفاده از یک دستگاه اپل امکان ضبط و وفیلمبرداری امنیتی منازل و ادارات را ایجاد کنید! می توانید بعد از ضبط کردن رویداد را مشاهده کنید!

حتی می توانید به راحتی با یک دستگاه دیگر هر آنچه که در دوربین امنیتی اول می گذرد را مانیتور کنید و به نظاره بنشینید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi