دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۱

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

0.133074001342348369_taknaz_irتمامی ماه مبارک رمضان به یک طرف شب های قدر هم به یک طرف. امامان ما در بسیاری از احادیث خود از ثواب و منزلت این سه شب عزیز سخن گفته اند. حتی در کتاب آسمانی مسلمانان نیز آیات بسیاری درمورد شب های قدر وجود دارد و کرامت آن بر هیچکس پوشیده نیست. مومنان واقعی نیز این شب ها را ارج می نهند و انجام اعمال پر ثواب آن برایشان مهم است. امروز اپلیکیشنی را بررسی میکنیم که حتما مورد استفاده این قشر از مردم خواهد بود. نام این برنامه اندرویدی ” شب های قدر” است.شب های قدر

رابط کاربری:

یک رابط کاربری زیبا – برای جلب توجه مخاطب – از تکنیک های تولید اپلیکیشن می باشد. در “شب های قدر” نیز از این تکنیک استفاده شده است هرچند کاستی هایی دارد. تصاویر پس زمینه این برنامه با محتوای آن سازگاری داشته و مناسب یک محیط معنوی طراحی شده است. رنگ ها چشم نواز و زیبا هستند و آرایش منوها مرتب و خوب میباشد. تنها ایراد را میتوان به نوع فونت و سایز آن گرفت که برای تغییر آن امکانی فراهم نشده و در بعضی قسمت ها رنگ متن با پس زمینه همخوانی ندارد. آیتم های منو نیز میتوانست با سلیقه و حوصله بیشتری طراحی شود اما به خوبی کاربر را به بخش های مختلف برنامه هدایت میکند. امتیاز AppReview به رابط کاربری “شب های قدر” ۴ از ۵ خواهد بود.

شب های قدر

کاربرد:

مطالب موجود در این اپلیکیشن اندرویدی برای مخاطبان آن کافی است و نیاز آنها را برطرف میکند. محتویات “شب های قدر” حتی از آنچه نام آن در ذهن ما تداعی میکند فراتر رفته و شامل عناوینی از قبیل درباره ماه رمضان، احکام و احادیث، ادعیه معروف (توسل، افتتاح، سحر و…) میشود و حتی از آن به عنوان ذکر شمار نیز میتوان استفاده نمود. هرچند برخی از اپلیکیشن های رقیب همانطور که در بررسی های قبلی دیدیم امکانات پیشرفته تری نیز درنظر گرفته اند اما چون “شب های قدر” نیاز مخاطبان خاص خودش را برطرف میکند AppReview امتیاز ۵ از ۵ را به کاربرد آن میدهد.

شب های قدر

قیمت:

این برنامه اندرویدی رایگان است و بودن آن در گوشی تلفن شما مفید واقع خواهد شد. AppReview نیز راهی بجز دادن امتیاز ۵ از ۵ در این بخش را به “شب های قدر” ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi