پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۱۰:۳۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

mobile tag-2-galaxy-star tag-galaxy-ace-4 tag-galaxy-core-2 tag-galaxy-young2 tag-737 tag–“>

سامسونگ روز گذشته از عرضه چهار گوشی هوشمند جدید خود به نام های galaxy Core II، Galaxy Ace 4، Galaxy Young 2 و Galaxy Star 2 خبر داد. هر چهار گوشی مجهز به سیستم عامل Android 4.4 Kitkat هستند و سامسونگ قول داده آنها را با قیمت ‌های مناسب و قابل قبولی روانه بازار کند.

Galaxy Core 2

گوشی

Galaxy Core 2 همراه با نمایشگر ۴٫۵ اینچی از نوع WVGA عرضه شده و مجهز به پردازنده چهار هسته‌ا‌ی ۱٫۲ گیگاهرتزی است. دوربین ۵ مگاپیکسلی، دوربین VGA در جلوی گوشی، RAM با ظرفیت ۷۶۸ مگابایت و ۴ گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا همراه با باتری ۲,۰۰۰mAh از جمله ویژگی‌های آن است. این گوشی از دو سیم کارت پشتیبانی می کند.

Galaxy Ace 4

 گوشی

Galaxy Ace 4 با دو فناوری نسل سوم و LTE سازگار است و از نمایشگر ۴ اینچی WVGA، دوربین ۵ مگاپیسکلی، دوربین VGA در جلو بهره می گیرد. ۵۱۲ مگابایت RAM، پردازنده دو هسته ای یک گیگاهرتزی، ۴ گیگابایت حافظه داخلی و باتری ۱,۵۰۰mAh از مشخصات آن است. مدل LTE دارای یک گیگابایت RAM، پردازنده دوهسته ای ۱٫۲ گیگاهرتزی و چهار گیگابایت حافظه قابل ارتقا با باتری ۱,۸۰۰mAh است.

Galaxy Young2

 گوشی

Galaxy Young 2 که با شبکه های نسل سوم همراه سازگاری دارد از پردازنده تک هسته ای یک گیگاهرتزی، نمایشگر ۳٫۵ اینچی HVGA، دوربین ۳ مگاپیکسلی در جلوی گوشی، ۵۱۲ مگابایت RAM، ۴ گیگابایت حافظه قابل ارتقا، باتری ۱,۳۰۰mAh و پشتیبانی از دو سیم کارت بهره می برد.

۲ Galaxy Star

 گوشی

در نهایت Galaxy Star 2 دارای نمایشگر HVGA از نوع ۳٫۵ اینچی، پردازنده تک هسته ای A7 با سرعت یک گیگاهرتز، دوربین ۲ مگاپیکسلی در جلوی گوشی، ۵۱۲ مگابایت RAM ، ۴ گیگابایت حافظه قابل ارتقا و باتری ۱,۳۰۰mAh می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi