سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

دولت الکترونیکی

در جلسه امروز شورای عالی اداری گزارشی از نقشه راه دولت الکترونیک ارائه شد و سپس این آئین نامه در ۲۰ ماده به تایید اعضای این شورا رسید.به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری با تاکید بر اهتمام دولت تدبیر و امید برای اجرایی شدن برنامه های دولت الکترونیک گفت: همه بخش ها باید کمک کنند تا هرچه سریعتر دولت الکترونیک اجرا شود و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.
معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای عالی اداری با اشاره به رتبه پایین ایران از نظر شاخص دولت الکترونیک افزود: باید تلاش کنیم با عملیاتی نمودن دولت الکترونیک جایگاه و رتبه ایران را در این زمینه ارتقا بخشیم.
جهانگیری ادامه داد: توسعه و اجرای دولت الکترونیک از برنامه هایی است که در صورت اجرا شدن کامل آن، شاهد کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت مردم و بهره مندی بیشتر آنان از خدمات دولتی خواهیم بود.
در این جلسه که وزرای آموزش وپرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، استاندار زنجان و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، گزارشی از نقشه راه دولت الکترونیک ارائه شد و سپس آئین نامه اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت که پس از اعمال برخی اصلاحات، این آئین نامه در ۲۰ ماده به تایید اعضای شورای عالی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi