یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۴:۳۴
2K Drive

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

یوتیوب سایتی است که شما می توانید هر نوع فیلم آموزشی را از آن دانلود کنید و تماشا کنید. هر چند دیدن فیلم آموزشی تجربه بصری خوبی به شما می دهد اما گاهی اوقات لزوما آموزش ها نیاز به تصویری بودن ندارند و شما می توانید تنها با صرفه جویی در میزان حجم ویدیو ها آن ها را تبدیل به صوت کنید و بعد گوش کنید. شاید فکر کنید که بهترین راه این است که آن ها را دانلود کنید و بعد با نرم افزارهای تبدیل گر آن ها را به mp3 تبدیل کنید اما لزوما نیاز به این کار نیست!

هم اکنون به یمن قدرت فایرفاکس و هوشمندی توسعه دهندگان، می توانید انواع و اقسام کنترل ها را روی عمکلرد وبی خود داشته باشید. برای مثال، می توانید به راحتی با یک کلیک به جای دانلود فیلم های یوتیوب فقط آن ها را به صوت تبدیل کنید و مستقیم دانلود کنید. بدین منظور از افزونه ها به خوبی استفاده می شود به طوری که کیفیت صدا تضمین شده است و به طور کامل و تمام صوت فیلم برای شما دانلود می شود. این افزونه ها به شما کمک می کنند هم در حجم دانلودی خود صرفه جویی کنید و هم از کیفیت لازم برخوردار شوید.

YouTube to MP3 Button

نرم افزار یا افزونه YouTube to MP3 Button یکی از افزونه های قوی است که به سادکی بعد از نصب روی مرورگر دارای اعلانی برای شما خواهد بود به عنوان مثال به عکس زیر دقت کنید :

YouTube to MP3 Button

دکمه اعلان قرمز رنگی که در بالا فلش خورده است به شما امکان دانلود صدای فیلم را می دهد. با زدن این دکمه تولید صدا به حالت انتظار می رود و بعد شروع به دانلود می کند:

YouTube to MP3 Button

برای افزودن YouTube to MP3 Button به مرورگر کلیک کنید.

YouTube MP3 Download

افزونه YouTube MP3 Download هم با یک دکمه ساده امکان دانلود مستقیم صوت فیلم ها را برای شما فراهم می آورد. به عنوان مثال به عکس زیر دقت کنید:

YouTube MP3 Download

در دکمه ای که در زیر فیلم مشاهده می کنید به راحتی می توانید فیلم را به صوت و به طور آنی آن را دانلود نمایید.

برای افزودن YouTube MP3 Download به مرورگر firefox  کلیک کنید.

YouTube to MP3

افزونه YouTube to MP3 یکی دیگر از افزونه هایی است که به راحتی امکان دانلود صوت فیلم های یوتیوب را با دو کیفیت متفاوت امکان پذیر می کند. به عنوان مثال به عکس زیر دقت کنید :

YouTube to MP3

دو دکمه در بالا مشاهده می کنید که دکمه سمت راست فیلم را به صوت با کیفیت تبدیل می کند اما دکمه سمت چپ به کیفیت معمولی و کم حجم تر تبدیل می کند

بنظر می رسد این گزینه مناسب ترین گزینه باشد

برای افزودن YouTube to MP3 به فایرفاکس به طور مستقیم کلیک کنید.

Easy YouTube to MP3 Converter

افزونه چهارم که مد نظر ماست Easy YouTube to MP3 Converter نام دارد با استفاده از این افزونه هم می توانید تولید صوت از فیلم کنید.

Easy YouTube to MP3 Converter121

دکمه ای که در این زیر تعبیه شده امکان دانلود و البته اشتراک گذاری صدای فیلم را به راحتی برایتان فراهم می کند.

برای استفاده از افزونه Easy YouTube to MP3 Converter کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi