دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۳ - ۰۴:۱۱

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

شرکت بیتس نسل جدیدی از ایرفون های خود با نام Powerbeats2 را معرفی کرد. این ایرفون نخستین مدل وایرلسی این شرکت است و همینطور نخستین محصولی است که پس از خرید آن توسط شرکت اپل معرفی شده است. در ادامه با معرفی این محصول با نیوزآی تی همراه باشید .

beats-powerbeats2-700x458

Powerbeats2 اولین ایرفون بلوتوثی بیتس نیز می‌باشد و در واقع نسل جدیدی برای ایرفون های Powerbeats به حساب می‌آید که توسط دکتر دری و لبرون جیمز طراحی شده بود و به موفقیتی بسیار قابل توجه دست پیدا کرد. این هدست به گونه ای طراحی شده که به خوبی در گوش جا می‌گیرد، بسیار سبک است و با درجه ضد آب IPX4 خیال شما را از ورود آب و عرق به آن راحت می‌کند.

Powerbeats 2

Powerbeats2 قادر است در ۱۵ دقیقه شارژ شود و یک چراغ LED نیز در آن جهت اطلاع کاربر از میزان شارژ باتری قرار داده شده است. در نهایت این دستگاه می‌تواند تا ۶ ساعت را بعد از شارژ کامل دوام بیاورد.این محصول در مجموع شباهت بسیار زیادی به مدل سیمی Powerbeats دارد و کنترل تراک ها، صدا و میکروفون به وسیله سه دکمه کنار هم صورت می‌گیرد.

beats-powerbeats2-700x458
شرکت بیتس همچنین قلاب‌هایی برای تناسب بیشتر محصولات خود در گوش و باد های سیلیکونی در انواع سایز نیز منتشر کرده است. Powerbeats2 از ماه آینده و با قیمت ۱۹۹,۹۵ دلار فروش خود را آغاز می‌کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi