E3 | live 150

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۳

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

Dead Island 2

بعد از موفقیت نسخه اول سری Dead Island در بازی‌های اکشن آخرالزمانی، نوبت به نسخه دوم این سری رسیده است تا گیمرها را در دنیای پر از خشونت زامبی‌ها رها سازد! با ما برای دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی همراه شوید. Dead Island هر چند یکی از شاهکارهای نسل هفتم محسوب نمی‌شود، ولی با گیم پلی پر زد  و خورد و صحنه‌های خونین  مملو از زامبی، طرفداران پر و پاقرصی را برای خود دست و پا نموده بود. حالا با گذشت چند سال از انتشار نسخه اول، سازنده عنوان اکشن اول شخص Spec Ops: The line، استدیوی Yager وظیفه تولید نسخه دوم این بازی را بر عهده خواهد گرفت و Deep Silver نیز همچنان در نقش ناشر این عنوان قرار خواهد داشت.

در تریلر سینمایی منتشر شده از این بازی در خلل کنفرانس سونی در E3، بار دیگر آلوده شدن انسان‌ها و تبدیل دنیا به یک جهنم مملو از زامبی به نمایش در آمد. همچنین سونی در ادامه کنفرانس خود، از وجود یک شخصیت جدید و مراحل انحصاری  در کنسول خود خبر داد. فعلا خبر بیشتری از این بازی در دسترس نیست. در صورت انتشار اخبار بیشتر شما را در جریان قرار خواهیم داد. این عنوان در بهار ۲۰۱۵ (دی‌-بهمن) عرضه خواهد شد.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.newsit.ir/category/%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-e3″ target=”blank” ]برای مشاهده تمامی مطالب نمایشگاه  E3 اینجا کلیک کردید[/button]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi