E3 | live 147

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

Tomb Rider

یکی دیگر از عناوین مهم و پرسر و صدایی که در کنفرانس امشب مایکروسافت در نمایشگاه E3 به نمایش در آمد، نسخه جدید سری Tomb rider بود. بعد از بازسازی موفق Crystal Dynamic از سری خاطره انگیز تومب رِیدر در سال گذشته، امشب و در خلل برگزاری کنفرانس مایکروسافت، دنباله‌ای بر این بازسازی معرفی شد. نسخه قبلی این بازی در سال ۲۰۱۳،‌ یکی از موفق‌ترین عناوین سال گذشته به شمار می‌رود که عملکرد موفقی برای جلب مخاطبین تازه و معرفی ابعاد جدیدی از شخصیت محبوب این سری قدیمی داشت. حالا نوبت به نسخه جدید با نام Rise of the Tomb Raider رسیده است تا گیمرها را بار دیگر در دل ماجراجوی‌هایی جدید لارا کرافت قرار دهد.

مایکروسافت تاریخ انتشار بازی را تعطیلات سال ۲۰۱۵ اعلام نموده است و هنوز هیچ اطلاعات خاصی در رابطه با انحصاری بودن عنوان یا عرضه آن برای کنسول‌های دیگر یا PC اعلام نشده است.  در صورت انتشار مطالب بیشتر، این مطلب بروزرسانی خواهد شد و اطلاعات جدید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.newsit.ir/category/%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-e3″ target=”blank” ]برای مشاهده تمامی مطالب نمایشگاه E3 اینجا کلیک کردید[/button]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi