E3 | live 174

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۰:۵۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

PlayStation TV

اگر بخاطر داشته باشید سونی درشهریور ماه سال گذشته از PS Vita TV که ترکیبی از ست‌تاپ‌باکس و یک کنسول بازی کوچک است را رونمایی کرد. این کمپانی ژاپنی امروز اعلام کرد که همان محصول با نام PS TV روانه بازار بزرگ امریکا و اروپا می‌شود.

سونیدر E3 2014 اعلام کرد که ست‌تاپ‌باکس PlayStation TV با قیمت ۹۹ دلار وارد بازار اروپا و امریکا می‌شود و اگر کاربران بخواهند آن را با دسته کنترلر DualShock 3، یک کابل HDMI، یک حافظه ۸ گیگابایت و یک نسخه از بازی Lego Movie Game خریداری کنند باید ۱۳۹ دلار پرداخت کنند.

در بررسی‌های انجام شده از ست‌تاپ‌باکس ویتا تی‌وی، همه به طراحی جذاب و کارایی مناسب آن اشاره داشتند اما این محصول با مشکلات مختلف نرم‌افزاری همراه بود که البته سونی وعده داده این مشکلات را رفع کند.PS TV قرار است امکان اجرای بیش از ۱۰۰۰ عنوان بازی را داشته باشد و همچنین قادر به اتصال به پلی‌استیشن ۴ و همچنین سرویس PlayStation Now برای استریم بازی باشد.PS Vita TV از چندین سرویس ویدیویی ژاپنی پشتیبانی می‌کرد و حال باید منتظر ماند و دید آیا سونی توانسته با سرویس‌دهندگان ویدیویی اروپا و امریکا نیز قراردادهای مشابه‌ای را منعقد کند یا خیر.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.newsit.ir/category/%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-e3″ target=”blank” ]برای مشاهده تمامی مطالب نمایشگاه  E3 اینجا کلیک کردید[/button]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi