شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۸:۳۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

2014FIFAWorldCup

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در ۱۲ژوئن در برزیل آغاز خواهند شد شما نیز می توانید با اتصال به اینترنت در دستگاه های خود تمامی جزئیات بازی ها را زیرنظر بگیرید.مردم در سراسر جهان در حال آماده سازی برای جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ هستند که از طریق تلویزیون آن ها را مشاهده کنند. اما شاید نتوانیم تمامی مسابقات را در خانه مشاهده کنیم. اگرچه میتوان با یک جستجوی ساده در اینترنت نیز از جزئیات بازی ها مطلع شد و حتی وب سایت هایی مانند LiveSoccer  که حتی بیرون از خانه با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید پیگیر مسابقات باشید.

WatchESPN

screen-shot-2014-06-06-at-12-45-52-pm

برنامه WatchESPN رایگان است و از کانال های تلویزیونی گوناگونی پشتیبانی می کند همچنین نرم افزار آن بر روی آندروید، IOS، ویندوز ۸، ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس One، تلویزیون اپل، گوگل Chromecast، آمازون TV و ROKU در دسترس است. که شما فقط نیاز به یک اکانت در این نرم افزار هستید.

ارائه دهندگان این سرویس شامل: AT&T U-verse, Bright House Networks, Charter, Comcast XFINITY, Cox, DISH, Google Fiber, Midcontinent Communications, Optimum, Time Warner Cable, and Verizon FiOS TV. هستند.

این نرم افزار برای کشور ایالات متحده آمریکا عرضه شده است اگرچه کاربران دیگری از سرتاسر جهان با استفاده از آدرس IP آمریکا می توانند از طریق Proxy به آن متصل شوند اما استفاده از این روش برای مشاهده زنده بازی ها باعث افت کیفیت تصویر و حتی گاهی اوقات باعث قطع برنامه خواهد شد.

منبع:CNET

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi